Okulun 5. katından düşen kız toprağa verildi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 6 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Okulun 5. katından düşen kız toprağa verildi konusu Eğitim gördüğü İstanbul Zeytinburnu Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu'nun 5'inci kattaki penceresinden düşerek hayatını kaybeden Mercan Kılıç (13), memleketi Nusaybin'de toprağa verildi.

Edinilen bilgilere göre, 13 yaşındaki Mercan Kılıç, eğitim gördüğü Zeytinburnu Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu'nun 5'inci kattaki penceresinden düşerek hayatını kaybetmişti.

Küçük Kızın cenazesi bun gün sabah saatlerinde Zeytinburnu Belediyesine ait bir Otobüsle Nusaybin’e getirildi.

Cumhuriyet ilköğretim okulu önünde karşılanan cenaze, Hacılar mezarlığında toprağa verildi.

Küçük kızın cenazesi defnedilirken, mezarlıkta bulunan Baba Abdullah ve Anne Şilan Kılıç, güçlükle ayakta durabildi.

Gazetecilerin ısrarlı sorunlarına rağmen Baba Abdullah Kılıç, Taziyeye saygıdan dolayı herhangi bir açıklama yapmayacağını bildirdi.

Aile üyeleri daha sonra taziyeleri kabul etti. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Bu Sayfayı Paylaş