Okçular İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla

'Muğla Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 4 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Okçular İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla konusu Okçular İlköğretim Okulu Hakkında - Okçular İlköğretim Okulu Tanıtım - Okçular İlköğretim Okulu Resimleri - Okçular İlköğretim Okulu İletişim

Okçular İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

2-VİZYONUMUZ:

Öğrencilerimizin :

* Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmeyi öğrenmelerini,
    * Bilgili, becerili ve özgüvenli olmalarını, Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini,
    * Gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, Bir üst öğretim kurumlarına bilgi ve beceri olarak hazır birey olmalarını, Kendini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla;
    * Etkili bir iletişim kurmak, Her türlü problemin ifade edilebildiği ortamı sağlamak,
    * Diyalog ortamı içerisinde, Kendine güvenen, Sorumluluk sahibi, Dürüst,Demokratik,
    Girişimci ve katılımcı, Kaliteli yüksek bilgiye ulaşan,Milli değerlerine sahip çıkan,
    * Yeni bilgilere açık bireyler yetiştirmektir.
    Yetenek ve becerilerini en üst seviyede toplum yararına kullanabilen, bilimsel düşünen insanlar yetiştiren bir eğitim-öğretim kurumu olabilmektir.

1-MİSYONUMUZ: Türk Milli Eğitiminin Genel Amaçları ve Temel İlkeleri doğrultusunda, Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına ve demokrasiye gönülden bağlı Türk toplumunu çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarabilecek, bilgi toplumunun gerektirdiği nitelikte yurttaşlar yetiştiren; tüm paydaşların memnuniyetini kazanmış; eğitim öğretimin etkinliğini sürekli geliştiren bir kurum olmak

Okçular İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ortaca
    Okulun Telefonu: 2522842139
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: OKÇULAR KÖYÜ
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi: okcularioo@hotmail.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 250-300 TL.

Okçular İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş