Oğan Timinci İlköğretim Okulu Menderes İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Oğan Timinci İlköğretim Okulu Menderes İzmir konusu Oğan Timinci İlköğretim Okulu Hakkında - Oğan Timinci İlköğretim Okulu Tanıtım - Oğan Timinci İlköğretim Okulu Resimleri - Oğan Timinci İlköğretim Okulu İletişim

Oğan Timinci İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okul Binası 16 derslik, 1 BT sınfı, 1 Fen ve Teknoloji laboratuarı, 1 kütüphane,1 Rehberlik odası, 1 öğretmenler odası ve 2 idareci odasından oluşmaktadır. Okul Müdürünün ikamet ettiği lojman bulunmaktadır.

2 Yönetici ve 19 Kadrolu öğretmen mevcuttur.

2 Anasınıfı, 8 Birinci Kademe ve 6 İkinci kademe olmak üzere 16 şubede 414 öğrenci ile eğitim öğretim yapılıyor.

Oğan Timinci İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Menderes
    Okulun Telefonu: 232 797 53 14
    Okulun Faksı: 232 797 54 04
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi: http://ogantimincimem.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: Ogantimincimem35@hotmail.com - otiminci@mynet.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İzmir Otogarı’ndan kalkan, Gaziemir üzerinden Özdere' ye gelen Özdere Taşımacılık Kooperatifi minibüsleri (kış mevsiminde 06:45 - 19:00, yaz mevsimi ise 06:00 - 22:00 saatleri arasında) her yarım saatte bir karşılıklı olarak hareket etmektedir. Ayrıca ESHOT otobüsleri MENDERES- ÖZDERE arasında düzenli olarak taşımacılık yapmaktadır.
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 250 - 450 TL

Oğan Timinci İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş