Nusaybin'de Okullar arası Satranç Turnuvası

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 25 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin'de Okullar arası Satranç Turnuvası konusu Mardin’in Nusaybin ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe geneli okullar arası satranç turnuvası düzenledi. Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yavuz Selim İlköğretim Okulu işbirliğiyle ilçe geneli yapılan satranç turnuvasından Şube Müdürü İdris Akbaş, Okul müdürü Necati Demir ile okul öğretmenleri Fadıl Taşçıer, Muharrem Taşçı ve Abbas Yıldız tarafından organize edildi.
    Minikler ve Yıldızlarda Kaymakam Bülent Pekdemir İlköğretim Okulu Öğrencileri Musa Er ve Uğur Çelik, Gençlerde ise Anadolu Lisesinden İsmail Salih Yiğit birinci oldu.
    Gruplarında ilk üçe giren öğrencilerin Mardin’de yapılacak turnuvalarda Nusaybin’i temsil edecekleri açıklandı.

Nusaybin’i ilde temsil edecek öğrenciler şöyle;
    Minikler; Musa Er, İbrahim Kapalıgöz (K. Bülent Pekdemir İlköğretim okulu) ve Ahmet Oktay (Misak-i Milli ilköğretim okulu)

Yıldızlar; Uğur Çelik (K. Bülent Pekdemir ilköğretim Okulu), Ahmet Çetin (Zeynelabidin ilköğretim okulu) ve Abdullah Öztürk (Yavuz Selim İlköğretim Okulu)

Gençler; İsmail Salih Yiğit ve Sultan Avcı (Anadolu Lisesi), Ethem Korkut Süleyman Bölünmez Lisesi / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

2. madly47

madly47 Yeni Üye

seneye mardin birincisi ethem korkut yazacak oraya :)

Bu Sayfayı Paylaş