Nusaybin'de Adnan Polat'a sevgi seli

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 5 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin'de Adnan Polat'a sevgi seli konusu Mardin’in Midyat ilçesinde açılan ‘Galatasaray Futbol Okulu’ açılışına katılan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatsaray Kulübü yönetim kurulu başkanı Mümtaz Tahincioğlu, GSYİAD başkanı İsmail Sarıkaya ve yöneticiler, Nusaybin ‘Galatasaray Futbol Okulunu’ ziyaret etti. Galatasaray heyeti büyük sevgi gösterisiyle karşılandı.

‘ Galatasaray Nusaybin Futbol Okulu’nun faaliyet gösterdiği Hakan Olimpik Spor kompleksine gelen Başkan Polat ve Galatasaray kafilesi, Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsun Özmen, Nusaybin Esnaf Kefalet kooperatif başkanı Zeynel Tunçalan, Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, UltrAslan Mardin koordinatörü Şehmus Ak ve Nusaybinliler tarafından karşılandı.
    Halı Saha Kompleksinde bulunanlara hitaben konuşan GSYİAD başkanı Sarıkaya, GSYİAD başkan yardımcısı ve Nusaybinli Edip Önder’in Projesi kapsamında geçen yıl Nusaybin’e Futbol okulu açtıklarını söyledi.

Sarıkaya; “görüyoruz ki bizim bu yaptığımız proje gerçekten amacına ulaşmış, buradaki bu kalabalık bizim projemizin başarıya ulaştığının en önemli delili. Bize ve Galatasaray’a gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm Nusaybin halkına teşekkür ediyoruz. İnşallah burada yetişen sporcular Galatasaray’ın alt yapısına, daha sonra A takımına ve sonra da Türk futboluna katkı yapacağına inanıyorum. Mardin’de bu işe öncülük eden Şehmus Ak’a teşekkür ediyorum” dedi.
    Konuşmadan sonra Başkan Polat, kendisi ve tüm Galatasaraylı futbolcularının imzaladığı Sarı – Kırmızı formayı UltrAslan Mardin Koordinatörü ve Galatasaray Nusaybin Futbol Okulu sorumlusu Şehmus Ak’a hediye etti.

Yavuz Selim ilköğretim okulu öğrencilerinin folklor gösterisinden sonra Başkan Polat’tan İmza almak için Nusaybinliler arasında izdiham yaşandı.

Şehir turundan sonra Polat ve beraberindekiler Nusaybin’den ayrıldı. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Kaynak: nusaybinim

2. Google

Google Özel Üye

bende ordaydım
    hoşgeldiniz sayın adnan polat :)

Bu Sayfayı Paylaş