Nusaybin'de 7 yaşındaki çocuk kendini iple astı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 14 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin'de 7 yaşındaki çocuk kendini iple astı konusu Mardin’in Nusaybin ilçesinde inanılmaz bir olay gerçekleşti. Babasından Televizyonda istediği filmi açmasını isteyen 7 yaşındaki kız çocuğun isteği geri çevrilince kendini iple asarak intihar girişiminde bulundu.

Edinilen bilgilere göre, Nusaybin Çatalözü köyünde ailesiyle birlikte yaşayan 7 yaşındaki D.G., misafir odasına gelerek babasından Televizyondan çizgi film açmasını istedi.

Evde misafir olduğu gerekçesiyle film isteği geri çevrilen çocuk, yan odada bulunan elbise askısına ip bağlayarak intihar girişiminde bulundu.

Ailesi tarafından Nusaybin Devlet Hastanesine kaldırılan 7 yaşındaki kız çocuğuna yapılan ilk müdahaleden sonra Mardin Devlet Hastanesine sevk edildi. Çocuğun hayati tehlikesinin mevcut olduğu belirtildi.

Yetkililer ise, çocuğun boğazına bez geçirip intihar girişiminden ziyade Televizyonda izlediği filmden etkilenmiş olabileceğini düşünüyor.

Olay hakkından Nusaybin İlçe Jandarma tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

2. of ya bu ne biçim haber allahtan ölmemiş

3. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 7 yaşındaki kız çoğunun intihar girişiminde bulunduğu ve hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadığı belirtildi. Küçük kızın ölümü şüpheli bulununca otopsi için Diyarbakır'a gönderildi.

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 7 yaşındaki bir kız çocuğunun ölümü şüpheli bulundu.
    Edinilen bilgiye göre, Çatalözü köyünden intihar girişiminde bulunduğu iddiasıyla Nusaybin Devlet Hastanesi'ne getirilen D.G (7), yapılan müdahalenin ardından Mardin'e sevk edildi. Mardin'deki özel bir hastaneye getirilen D.G. tüm çabalara rağmen kurtarılamazken, D.G'nin cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Diyarbakır Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
    Baba Sinan G, AA muhabirine, bir misafiriyle evinde televizyon izlediği sırada büyük kızının kardeşinin intihar ettiğini söylemesi üzerine eşiyle birlikte kızı D.G'nin bulunduğu odaya koştuklarını belirterek, şöyle konuştu:
    ''Odaya girdiğimizde kızımın eşarpla kendisini elbise askısına astığını ve güçlükle nefes aldığını gördüm. Büyük bir şok geçirdim. Hemen kızımı alarak misafirimle birlikte Nusaybin Devlet Hastanesi'ne götürdüm. Burada uzun süre müdahale ettiler ama yoğun bakım ünitesi yokmuş. Bunun üzerine yaklaşık 4 saat sonra Mardin'deki özel bir hastaneye kızımı getirdim. O ana kadar kızım yaşıyordu. 2 saat sonra beni çağırdılar. Kızımın öldüğünü o an anladım. Çok üzgünüm. Daha sonra kızımın cesedinin otopsi için Diyarbakır'a gönderilmesi gerektiğini söylediler. Ben de kabul ettim.
    Kızımın neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum. Her çocuk gibi kendi odasında oyun oynardı, kendi halinde bir çocuktu.''

AA

4. of yaaaaaa çok yazık bende sevinmiştim ölmedi diye ablası mı yaptı acaba,7 yaşında bir çocuk bunu nasıl yapar allah sabır versin :(

Bu Sayfayı Paylaş