Nusaybin Polisinden öğrencilere Bayram hediyesi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda frmartuklu tarafından 21 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. frmartuklu

frmartuklu Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin Polisinden öğrencilere Bayram hediyesi konusu Mardin’in Nusaybin ilçesi Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Polis memurları, Gazi Yatılı Bölge İlköğretim Okulunda (YİBO) eğitim gören öğrencilere Kurban Bayramı
    Öncesi giyim yardımında bulundu.

Nusaybinim.com muhabirine bilgi veren Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Kara, Kurban Bayramı vesilesiyle Nusaybin’de görev yapan Polis Memurların çabasıyla Gazi Yibo’da eğitim gören öğrencilere bayram hediyesi aldıklarını söyledi.

Hırka, Pantolon, çorap, iç çamaşırı, tişört ve kazaktan oluşan giyim poşetlerini öğrencilere dağıtan Polis memurlarına öğrenciler, sıcak ilgi gösterdi.

Polis teşkilatının Kurban Bayramı arifesinde böyle bir yardımda bulunmasından dolayı İlçe Emniyet Müdürü Kara nezdinde tüm teşkilata teşekkür eden Gazi Yibo Müdürü Şemsettin Hamidi; “Yibo olmamız nedeniyle birçok öğrencimizin aile durumu iyi değil. Kurban Bayramına bir hafta kala böyle bir incelik yapan Nusaybin Polisi, bizleri, öğrencilerimizi ve ailelerini çok sevindirdi. Bu inceliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Nusaybin Polisinin Bayram öncesi liselerde eğitim alan öğrencilere de giyim yardımında bulunacağı açıklandı. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Kaynak: Nusaybinim​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş