Nusaybin:Milli Eğitime Yeni Şube Müdürü Atandı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 10 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin:Milli Eğitime Yeni Şube Müdürü Atandı konusu Milli Eğitime Yeni Şube Müdürü Atandı

Mardin ili Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan şube müdürü göreve başladı. Nusaybin Milli Eğitim şube müdürlüğüne atanan Oğuzhan İlköğretim okulu müdür yardımcısı
    Abdurrahim Tan, görevine başladı.
    Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü Resmi Web sitesinde yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz yıl kadrosu ikiden dörde çıkarılan Nusaybin Milli Eğitim şube müdürlüğünde görev yapan M. Zeki Can’ın istifası üzerine yerine Tan’ın atandığı duyuruldu.

Abdurrahim Tan Kimdir?

* 01.01.1974 Nusaybin doğumlu ilk, orta ve lise tahsilini Nusaybin'de bitirdi.
    * 1998 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünden mezun oldu.
    * 18.10.2000 yılında Girmeli İ.Ö.O'na sınıf öğretmeni olarak atandı.
    * 2003 – 2008 yılları arasında Oğuzhan İ.Ö.O'nda Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.
    * 15.09.2008 tarihinden itibaren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak vekâleten atandı. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Bu Sayfayı Paylaş