Nusaybin Milli Eğitim müdürlüğü Şiir gecesi düzenledi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 27 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin Milli Eğitim müdürlüğü Şiir gecesi düzenledi konusu Mardin’in Nusaybin ilçesinde Milli Eğitim müdürlüğü tarafından şiir gecesi organize edildi. Nusaybin Mitanni Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye İlçe Emniyet müdürü Hüseyin Bilgilioğlu, Milli Eğitim müdürü İzzettin Aydın, Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
    İlçe merkezinde eğitim veren 13 ilköğretim okulu öğrencilerinin ortak düzenlediği gece, yaklaşık 2 saat sürdü.
    İlçe merkezinde bulunan öğretmen ve öğrencilerin bir araya gelmesi – kaynaşması için 2008 – 2009 eğitim – öğretim sezonu bitiminde böyle bir gece düzenlediklerini belirten milli eğitim müdürü Aydın, geceye katkı yapan öğretmen ve öğrencileri kutladı.
    Gecede değişik okullardan öğretmenler ;Mehmet Cengiz, Mehmet Acar, Firdevs Erdoğan, Bilal Şahin, Rıdvan Engin, İlyas Çetin ve Kemal Yılmazgörev aldılar. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Bu Sayfayı Paylaş