Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Aydın, Şampiyonları kutladı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 13 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Aydın, Şampiyonları kutladı konusu Oyak ve Mardin Çimento tarafından düzenlenen Matematik yarışmasında birinci olan Nusaybin Süleyman Bölünmez Lisesi’ne tebrik yağmuru devam ediyor. Öğrencileri okullarında ziyaret eden Nusaybin Milli Eğitim Müdürü İzzetin Aydın, Süleyman Bölünmez Lisesi başarısının Nusaybin’in başarısı olduğunu söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Aydın ve Şube Müdürü Abdurrahim Tan, şampiyon olan öğrencileri okullarında ziyaret etti.

Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Milli Eğitim müdürü Aydın yaptığı konuşmasında; “Okullarımızın başarısı bu ilçenin başarısıdır. Anne- babalarınızın, öğretmenlerin başarısıdır. Sizin ulaştığınız her başarı bizleri mutlu ediyor. Sizler bizim için çok değerli ve önemlisiniz” dedi.

Nusaybin’in tüm dallarda Mardin merkez ve bağlı 9 ilçelerin önünde olduğunu bildiren Aydın, konuşmasını şöyle sürdürdü;
    “Okullarımız daima Mardin’de dereceye giriyor. Süleyman Bölünmez Lisesi bu sene bir başarı hamlesi yaptı ve Oyak’ın Mardin Çimentoyla ortaklaşa düzenlediği matematik olimpiyatlarında il birincisi oldu. 4 arkadaşımız belki yarışmaya katılmış ama bu bütün okullarımızın gururudur. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve siz değerli idarecilerimizi tebrik ediyoruz. Şimdiye kadar başarılı olan okullarımız makama gelerek biz birinci olduk diyorlardı. Bizler bunu değiştiriyoruz ve başarılı olan okullarımızı bizler ziyaret edip sevinçlerine ortak oluyoruz”.

Başarılarından dolayı öğrencilere çeşitli hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü Aydın, okul Müdürü Şedrettin Yüksekdağ ve Matematik Öğretmeni Haci Yelmer’e de teşekkür belgesi verdi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Kaynak: Nusaybinim

Bu Sayfayı Paylaş