Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Çiğli İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Çiğli İzmir konusu Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Hakkında - Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Tanıtım - Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Resimleri - Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu İletişim

Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Nuriye-abdülkerim Toraman İlköğretim Okulu İzmir Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nuriye-abdülkerim Toraman İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nuriye-abdülkerim Toraman İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nuriye-abdülkerim Toraman İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nuriye-abdülkerim Toraman İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nuriye Abdulkerim Toraman İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çiğli
    Okul Adresi : 8926 SOK. NO:14 EVKA 5 Çiğli İzmir
    Okul Telefonu : 0 232 3842848
    Okul Faks : 0 232 3844373
    Okul Web Sitesi :
    http://naktoraman.meb.k12.tr/
    Okul E-Mail : 962186@meb.k12.tr
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok