Nuri Öz İlköğretim Okulu Konak İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nuri Öz İlköğretim Okulu Konak İzmir konusu Nuri Öz İlköğretim Okulu Hakkında - Nuri Öz İlköğretim Okulu Tanıtım - Nuri Öz İlköğretim Okulu Resimleri - Nuri Öz İlköğretim Okulu İletişim

Nuri Öz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Sayın Nuri Öz’ün vefatından sonra kızları Beyhan Sorgu, Reyhan Arkın, Vicdan Muter ve Tiraje Akseki, babalarının adını yaşatmak amacıyla 22 derslikli okulumuzu inşaa ettirmişlerdir. 1996 yılında Nuri Öz İlköğretim Okulu 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından öğrenime açılmıştır.

2004 yılında merhum annelerinin adı verilen Nadire Öz Fen Labaratuvarı bağışçılarımız tarafından okulumuza hediye edilmiştir.Halen bağışçılarımız okulumuzu yakından izlemekte, okuldaki etkinliklere bizzat katılmakta, bizleri yalnız bırakmamakta ve gereksinmelerimizi karşılamak amacıyla her an arkamızda durmaktadırlar.

Ayrıca Dr.Behçet Uz Çocuk Hastanesinde de “Nuri Öz Diyaliz Merkezi” ile yavrularımıza hizmet verilmektedir.

Nuri Öz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Konak
    Okulun Telefonu: (0232) 4692533
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Saygı Mah.Barış Cd.No:1 Gültepe
    Okulun Web Adresi: nuriozioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi:
    nuriozioo@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu