Numan Hadi Resimleri

'Sanatçı-Ünlü Resimleri' forumunda Siraç tarafından 17 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Numan Hadi Resimleri konusu
    numan hadi resimleri - numan hadi şarkıları - numan hadi şiirleri - numan hadi hayatı - numan hadi kimdir - numan hadi en güzel resimleri

fg.jpg

14dg1ls.jpg

81491.jpg

81498.jpg

2. Siraç

3. Siraç

4. Siraç

5. Siraç

6. asi kızlar

asi kızlar Yeni Üye

coooooooooooooook yakısıklısııııııııııııııııııııııııııın.hangı kız senı bu kadar uzdu de boyle sarkılıar yazıyosun

7. sizin şarkılarınızı severek dinliyorum

8. kardesım numan gıden gıder uzulmene gerekyok gercektennnnn ama bosver kaybeden o oldu sen daha ıylerıne layıksın basarılar kardesım

9. ya gerçekten bu numan hadi mi kaç yıldır şarkılarıyla yatıp kalkıyorum ama ilkez gördüm çok gençmiş ya ben çok daha yaşlı bekliyordum yaşı kaç acaba çok merak etim

10. gerçkten numan hadi bu mu yıllardır severek dinlediğim numan hadi bu olamaz ya çok gençmiş ben çok daha yaşlı bekliyordum çok şaşırdım ya görünce
    çok güzel söylüyor başarılarının devamını dilerim

11. giden gitmiştir gittigi gün bitmiştir

12. numan abi gercekten mukemelsin ama hiç kimse için degmez. sen sanatına devam et ama uzulme bosverr

13. ben sizin bu kadar genç olduğunuzu tahmin etmemiş ben senin ses tonuna hastayım özellikle diyafram sesini çok güzel kulanıyorsun

14. Süpersin Abi Böyle Devam {DALİN'i}

15. seni dinlediğimde biricik aşkım aklıma geliyo?seni seviyoruz?

16. ben müziğe aşık biriyim özellikle numan hadi bestelerini beğenerek dinliyorum sesini cok beğeniyorum

17. numan abi bu ne ses cok güzel sesiyle aynı degil ck sasırdım

18. varya sana aşığım sonuna kadar da öyle kalacak seni seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmm şarkılarında süpeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr

19. yaş meselesi deyıl agzından çıkan hercömle iç yakıcı inşallah gercek hayatta bu kadar açı çekmez

20. sizi çok seviyorummmmmmmmmmmm

Bu Sayfayı Paylaş