Nokia'nın Sitesinden Telefonunuzun Versiyonunu Güncelleme

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Siraç tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Nokia'nın Sitesinden Telefonunuzun Versiyonunu Güncelleme konusu Özellikle nokia nın bi uyarısı oluyor.Telefonunuzdan dosyalarınız gidebilir kabul edin diye.Yani benim ingilizcemle o kadar çözdüm.Bende hafıza kartını çıkarttım sorun olmasın diye.

Sonra İlk önce Genel tercihe geçin sonrada bataryanın full olduğundan emin olun dio.Uptade olurken kapanırsa telefona zarar verebilir.

Önemli Not:Telefon uptade e başlarken Pc Suite ile bağlantısı kesiliyor.Bu yüzden korkmayın.Bide bişi atmaya çalışmayın eğer atılıosa bitirin öle çalıştırın programı.Burdaki tüm sorumluluk size ait bilgipasajı veya ben hiç bir şekilde sorumlu tutulamayız.Güven meselesi nokia nın sitesinde sonuçta size kalmış uptade...

İyi Uptadeler...

NOKIA YAZILIM GÜNCELLEYİCİLER

Not : Telefon modelinize göre seçip indirebilirsiniz.

Gerçek boyutundan [ 557 x 424 ] 91% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Gerçek boyutundan [ 558 x 423 ] 91% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Gerçek boyutundan [ 559 x 422 ] 91% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Gerçek boyutundan [ 559 x 424 ] 91% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Burdada uptade tuşuna bastığmızda uptade başlıyor...

Gerçek boyutundan [ 558 x 421 ] 91% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Gerçek boyutundan [ 558 x 422 ] 91% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Gerçek boyutundan [ 556 x 423 ] 92% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

İşte Bitti Yeni Versionlu telefonunuz hayırlı olsun...

2. Google

Google Özel Üye

Paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş