NOKIA N81 Tanıtım Resimler Oyunlar İndir

'Nokıa' forumunda UquR tarafından 2 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    NOKIA N81 Tanıtım Resimler Oyunlar İndir konusu NOKIA N81 Tanıtım Resimler Oyunlar İndir

[​IMG]Click this bar to view the full image.[​IMG]

Oyunseverleri bir araya getiren Nokia, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde düzenlediği oyun turnavalarında en yüksek puanı alan birer kişiye N81 8GB hediye ediyor.

N81 ile oyuna devam
    29 Aralık 2007

Nokia, Nokia N81’in gelişmiş oyun deneyimini tanıtmak amacıyla 22 Aralık'ta başlayan ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki 10 alışveriş merkezi ve 11 üniversiteyi kapsayan Nokia Nseries mobil oyun tunuvası devam ediyor. Gameloft’a ait Asphalt 3 ve Real Football 2008 isimli oyunların Nokia N81 ile oynandığı turnuva sonunda her iki oyunda en yüksek puanı alan birer kişiye N81 8GB hediye ediliyor. Ayrıca oyun oynayan kullanıcılar, verilecek linklerden bu oyunları cihazlarına ücretsiz yükleme şansını yakalıyor.

Nokia N81 8GB multimedya bilgisayarı, özel müzik ve oyun tuşları, 3,5 mm kulaklık bağlantı parçası, 3G ve WLAN bağlantı seçeneği ile tam anlamıyla bir “mobil eğlence merkezi”. 8GB dahili hafıza kapasitesine sahip Nokia N81 8GB’nin zarif, parlak yüzeyi ve kullanıldığında aydınlanan tuşlarıyla, 3 boyutlu multimedya menüdeki içeriklere erişmek son derece kolay ve zevkli oluyor.

Bu Sayfayı Paylaş