NOKIA 7310 Supernova Tanıtım Resimler Programlar

'Nokıa' forumunda UquR tarafından 2 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    NOKIA 7310 Supernova Tanıtım Resimler Programlar konusu NOKIA 7310 Supernova Tanıtım Resimler Programlar

NOKIA 7310 Supernova

Zarif- Göz Alıcı Yeni ve Farklı

Herkesin bir hikayesi vardın
    Kolaylıkla değiştirilen, renkli kapakları kişiliğinizi yansıtır

Hayranlık Uyandırır
    Hoş, 3 boyutlu yapısı ve aynalı yüzeyi ile benzersiz bir görünüm kazandıran zarif ve ince bir tasarım

Ruh Halinize Gör
    Hafıza kartı ile 4 GB a kadar genişletilen hafızası ile hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkıları saatlerce dinleyeceksiniz....

Anahtar Özellikler
    Değiştirilebilen, renkli Xpress-onTM kapakları ile telefonunuzu kişiselleştirin
    Müzikçalar ve RDS uygulamasını içeren FM stereo radyo ile hareket halindeyken en sevdiğiniz melodilerin keyfini çıkarın.
    Kapasitesi 4 GB''''ye kadar genişletilebilir, isteğe bağlı microSD hafıza kartları ile müzik içeriklerinizi saklayın.
    Yahoo! Go ve ücretsiz SMS tabanlı bir servis olan MyNokia (belirli ülkelerde aktif haldedir) gibi önceden yüklenen servisler ile gerçek zamanlı sohbet edin.
    2 megapiksel kamera ile çektiğiniz fotoğraf ve videoları 16 milyon adede kadar renk sunan, geniş 2” QVGA ekranda izleyin
    İsteğe bağlı TV çıkış kablosunu telefonunuza takarak fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşın

Bağlantı

Stereo ses profilleri (A2DP ve AVRCP) ile Bluetooth 2.0 bağlantısı
    Müzik ve fotoğraf içerikleri için 2.5mm Audio Video (AV) TV çıkış konnektörü
    Yüksek Hızlı Micro USB 2.0 arayüzü
    Yerel ve uzaktan veri senkronizasyonu (SyncML 1.2)

Görüntüleme ve Video
    2 megapiksel kamera
    4 x dijital zum
    Ardışık ve portre çekimi
    Video kaydı (QCIF, saniyede 15 kare)
    3GP ve MP4 formatlarında video streaming ve playback

Müzik
    MP3, Midi, ACC, ACC+, eACC+ ve WMA dosyalarını destekleyen müzikçalar
    RDS (Radyo Veri Sistemi) özelliği bulunan FM stereo radyo
    Görsel radyo (belirli ülkelerde geçerlidir)
    Uçuş modunda müzik dinleyin
    Müzik içeriklerinizi Bluetooth stereo radyo üzerinden dinleyin, kontrol edin
    Müzik içeriklerinizi Nokia Müzik Yöneticisi ve Windows Media Player 11

Bu Sayfayı Paylaş