Nokia 6300'Da Msn

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Siraç tarafından 9 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Nokia 6300'Da Msn konusu Merhaba arkadaşlar Nokia 6300 modeli telefonuma uygun ve çok kullanışlı bi msn programı buldum.Programın kullanımı çok kolay.İlgilenen arkadaşlar için adım adım anlatıyorum:

1. Adım ; programı telefonunuza herhangi bir bağlantı türüyle atıyorsunuz.(Bu bluetooth veya kablo bağlantısı olabilir)

2. Adım ; müşteri temsilcisini arıyorsunuz ve cepten msn'e gireceğinizi söylüyorsunuz size msn'le ilgili internet ayarını yolluyorlar.

3. Adım ; programı açıyoruz ve MSN linkini seçiyoruz.

4. Adım ; kullanıcı adımızı yazıyoruz ve okeyliyoruz

5. Adım ; bir alta inip şifremizi giriyoruz ve onuda okeyledikten sonra sign linkine tıklıyoruz. DİKKAT:BURASI ÇOK ÖNEMLİ...ŞİFRE KISMINDA HERKESİN YAPTIĞI BİR HATA VAR.ODA ŞİFRENİZ RAKAMLARDAN OLUŞUYORSA RAKAM MODU,HARFLERDEN OLUŞUYORSA HARF MODUNDA GİRİNİZ...

Yapacağımız işlem bu kadar arkadaşlar.Migg 33 gibi kayıt falan yok ve teli hiçbir şekilde kasmıyor.En güzel özelliği ilk girerken bir çok programda çevrimdışı giremiyorsunuz.Bu programla eğer çevrimdışı çıkarsanız girerken çevrimdışı olarak girebiliyorsunuz.Yani nasıl çıkarsanız öyle
    giriyorsunuz.Girdikten sonrada durumunuzu değiştirebilirisniz...

Ücretlendirmeye gelince yazmadığınız sürece ;ben şahsen denedim iki saat msnde kalmama rağmen bir kontörüm gitti.Ücretlendirmesi turkcellde 61 kb 1 kontör,vodafonda 100 kb 1 kontör.Fakat ben devamlı vodafondan giriyorum çoğu zaman iki üç saat kalmama rağmen kontörüm gitmediğide oldu.Gidersede 2 kontörden fazla gitmiyor.Bazı arkadaşlar abartıyorlar.

Aveanın ayarları nasıl yapılıyor bilmiyorum ama türkcellde ve vodafonda hiçbir sorun yaratmadı.

İNDİR

2. Google

Google Özel Üye

nokia 6300 için msn programı
    Paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş