NOKIA 6220 Classic Tanıtım Resimler ( 1 GB HAFIZA KARTI + 3 AYLIK NAVİGASYON PAKETİ HEDİYE )

'Nokıa' forumunda UquR tarafından 2 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    NOKIA 6220 Classic Tanıtım Resimler ( 1 GB HAFIZA KARTI + 3 AYLIK NAVİGASYON PAKETİ HEDİYE ) konusu NOKIA 6220 Classic Tanıtım Resimler ( 1 GB HAFIZA KARTI + 3 AYLIK NAVİGASYON PAKETİ HEDİYE )

Nokia 6220 Classic
    Hayat, paylaştıkça Güzel
    5 Megapiksel Xenon flaşlı kamera ve VGA video kaydedicisi ile yüksek kaliteli resimler ve videolar çekin
    Yüksek hızlı 3.5G bağlantı ve kolay yükleme tuşu sayesinde resimlerinizi ve videolarınızı anında web'e yükleyin
    Entegre A-GPS navigasyon ve ücretsiz Nokia Map sayesinde, şehrinize yepyeni bir bakış açısından kaşfedin
    [​IMG] [​IMG]
    Anahtar Özellikler

• 5-megapiksel, Xenon flaşlı kamera ve bütünleşik VGA video kaydedici ile anı yakalayın
    • Atanmış tek tuşta yükleme özelliği sayesinde resimlerinizi ve videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşın
    • A-GPS navigasyon ve Nokia Maps yardımıyla gideceğiniz yeri çabucak ve kolayca bulun
    • Haritalar, resimler ve videoları 2.2” TFT QVGA ekrandaki netlikte ya da TV çıkışı yardımıyla büyük ekranda izleyin
    • Yüksek hızlı 3.5G* bağlantı yardımıyla interneti tarayın, eposta gönderin ve içerik indirin
    Görüntüleme

• Carl Zeiss autofocus lensli 5-megapiksel kamera
    • Xenon entegre flaş ve otomatik odaklamalı ışık
    • Video aramalar için ikinci CIF kamera (CIF+ 384 x 320 piksel)
    • VGA 30 fps’a kadar video kaydedip oynatma
    [​IMG] [​IMG]

Tarama

• TCP/IP üzerinden XHTML tarama
    • HSDPA
    • WCDMA 900/2100
    • GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
    • Kombine ve ayrı iletim destekli OMA DRM 2.0 sürümü
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Bağlantı

• Bluetooth 2.0 arayüzü
    • 2.5mm AV bağlantı
    • PC için yüksek hızlı Micro USB arayüz
    • Küçük 2mm DC jak
    • TV çıkışı
    [​IMG] [​IMG]
    Veri Aktarımı

• Anında ses ve paket veri özellikli HSDPA (PS maks hız DL 3.6 Mbit/s ve UL 384kbp/s, CS maks hız 64kpbs)
    • Anında ses ve paket veri özellikli WCDMA (PS maks hız UL/DL= 384/384kbps, CS maks hız 64kpbs)
    • GSM/EDGE şebekelerinde anında ses ve paket veri bağlantıları için çift Aktarım Modu (DTM) desteği. Basit class A, çoklu slot class 11, (3 Rx + 2Tx), UL/DL= 178.8/118.2 kbp/s
    • GPRS/EGPRS class B, Çoklu Slot Class 32 (5 Rx +3 Tx, Maks Sum 6), maks hız UL/DL= 298/178.8kbps
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Hafıza

• 256 MB Flaş ya da 120 MB’a kadar kullanıcı verisi hafızası
    • Cihaz açık iken değiştirilebilen ve 8GB’a kadar genişletilebilen Micro SD kart

[​IMG] [​IMG]

Fiat:Hepsiburada
    KDV Dahil 738,36 YTL

Bu Sayfayı Paylaş