Nobre'den bomba gibi açıklamalar

'Beşiktaş' forumunda KaRDeLeN tarafından 7 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Nobre'den bomba gibi açıklamalar konusu Nobre'den bomba gibi açıklamalar
    Ligin ilk yarısında beklenen patlamayı yapamayan ve eleştiri oklarının hedefi olan Brezilyalı yıldız, iddialı açıklamalar yaptı

Ligin ilk yarısında beklenen patlamayı yapamayan ve eleştiri oklarının hedefi olan Brezilyalı yıldız, iddialı açıklamalar yaptı ve taraftarların yüreğine su serpti. "Bir forvet gol atamadığı zaman, sırtındaki yük taşınmaz hale geliyor" diyen Nobre, şöyle devam etti: Hiç bir oyuncu, gol atmamak için sahaya çıkmaz. Türkiye'deki en kötü ilk yarıyı geçirdim. Ama artık kötü günler bitti, çıkış sürecine girdim. Bu kez, Türkiye'de geçirdiğim en iyi ikinci yarıyı sahaya süreceğim. Çok çalışıyorum ve başaracağım. Benim işim gol atmak, bu yüzden buradayım. Beklentilerin çok doğal olduğunu biliyorum. Bu sadece benim değil, tüm golcülerin başına gelebilecek bir durum. Bobo hepimiz adına çok kritik goller attı, şimdi ona yardımcı olma zamanı...​

'İnşallah başaracağız!'
    Beşiktaş'ın ligin az gol atan ekiplerinden biri olduğunu dile getiren Nobre, "Ama sezon sonunda bu istatistiği değiştireceğiz ve en golcü takım olacağız. Türkiye'de öğrendiğim en güzel ve anlamlı söz 'inşallah'. İşte bunun için diyorum ki, inşallah yine iki kupayı kaldıracağız. Geçen yıla göre belki daha zor olacak, ama bu çok normal. Herkis bizi geçmek için mücadele ediyor. Bu yüzden rakiplere karşı ortalama oynayan takımlar, şampiyona karşı oynarken daha iyi motive oluyorlar" diye konuştu. ​

Bu Sayfayı Paylaş