Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Bornova İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Bornova İzmir konusu Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Hakkında - Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Tanıtım - Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Resimleri - Nihat Gündüz İlköğretim Okulu İletişim

Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, eğitime yüzde yüz destek kampanyası kapsamında hayırsever Mayr-Melnhof Graphia İzmir Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Nihat Gündüz'ün büyük katkılarıyla,İzmir valisi Oğuz Kağan Köksal tarafından 2006-2007 öğretim yılında hizmete açılmıştır

Öğrencilerimiz yakın okul olan Şehit Teğmen Murat Aslantürk'ten gelmişlerdir.
    222 Sayılı İlköğretim Kanunu'yla okulumuz 1. (1,2,3,4 ve 5. sınıf) ve 2. (6,7 ve 8. sınıf) kademeden oluşmaktadır.

Okulumuz, Nihat Gündüz’ün büyük katkılarıyla,İzmir valisi Oğuz Kağan Köksal tarafından 2006-2007 öğretim yılında hizmete açılmıştır.

Müdür, Müdür yardımcısı ,Öğretmenler Odası, Sınıflar düzenlendi.Okulun kendi kaynakları ile Rehberlik Servisi oluşturuldu.

Rehberlik Servisine Rehber öğretmenin eşinin katkılarıyla klima takıldı.Aynı şekilde okulumuzun kurucusu Nihat Gündüz tarafından öğretmenler odasına klima taktırıldı.

Gönüllü kişilerin ve yayın evlerinin bağışları ve sınıf öğretmenimiz Melike ŞENYÜKSEL’ in çabaları ile başka yerimiz olmamasından dolayı çatı katına kütüphane oluşturuldu

Koridorlara ve sınıflara; Sınıf Öğretmenimiz Ayşe YİĞİT’in eşinin katkısıyla panolar asıldı.

Bahçeye Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile basket potaları yapıldı

Okul bahçesine kantin işletmecisi tarafından kantin yaptırıldı.

Atar Mobilyanın ve bazı firmaların katkıları ile anasınıfı oluşturulmuştur.Atar Mobilyanın katkısıyla anasınıfına mutfak, müdür, müdür yardımcısı ve kütüphaneye dolaplar ve kitaplıklar yaptırılmış. Yine bazı firmaların katkısıyla anasınıfına tuvalet yapılmıştır.

İl Milli Eğitimin katkısıyla okul güvenliğini arttırmak için tüm koridorlara, okul bahçesine ve öğrenci tuvaletlerine kamera sistemi düzenlenmiştir.

Okulumuzun şu an Spor Salonu, Konferans Salonu, Bilim ve Teknoloji sınıfımız,Fen Laboratuarı bulunmamaktadır.Bu ihtiyaçlarımız 5 yıllık stratejik planımızda yer alacaktır.Ve TKY’de iyileştirmeye açık alanlarımız olarak değerlendirilmektedir.Bilgisayar sınıfımız hali hazırda bulunmaktadır.İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından işlevsel hale getirilmesi beklenmektedir.

Nihat Gündüz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
    Okul Adresi : Yunus Emre Mh.Doğanlar (Otoban kenarı) Bornova İzmir
    Okul Telefonu : (232) 343 16 44
    Okul Fax : (232) 343 16 43
    Okul Web :
    http://okulweb.meb.gov.tr/35/06/965443/index.html
    Okul E-Mail : 965443@meb.k12.tr
    Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri: