Nergiz Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nergiz Anaokulu İstanbul konusu Nergiz Anaokulu Hakkında - Nergiz Anaokulu Tanıtım - Nergiz Anaokulu Resimleri - Nergiz Anaokulu İletişim Bilgileri

Nergiz Anaokulu İstanbul Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nergiz Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nergiz Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nergiz Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: NERGİZ ANAOKULU

Adresi: Başbakanlık Toplu Konutları 1 .Etap 1 .Bölge Halkalı /
    K.Çekmece

Telefon Numarası: 2126983828

Faks Numarası: 2126983828

E-mail Adresi:

Web Adresi:
    Nergiz Anaokulu

1993/1994 Eğitim Öğretim yılında hizmet vermeye başlayan NERGİZ ANAOKULU 2 katlı bir binadan oluşmaktadır. Alt katı lojman ve depo olarak kullanılan okulun üst katında eğitim öğretim işleri gerçekleştirilmektedir. Bünyesinde 4 sınıf, bir çok amaçlı salon, bir çocuk kütüphanesi, bir satranç odası, bir sanat atölyesi, mutfak ve iki iç bahçe bulunmaktadır.

Nergiz Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş