Nene Hatun Anaokulu Merkez Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nene Hatun Anaokulu Merkez Adıyaman konusu Nene Hatun Anaokulu - Nene Hatun Anaokulu Hakkında - Nene Hatun Anaokulu Adıyaman - Nene Hatun Anaokulu Bilgileri - Nene Hatun Anaokulu Resimleri

Nene Hatun Anaokulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nene Hatun Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nene Hatun Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nene Hatun Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nene Hatun Anaokulu Tarihçesi:
    Nene Hatun Anaokulu 2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanmış ve 2006–2007 Eğitim-Öğretim yılında Eğitim- Öğretime başlamıştır. Okulumuz 2 katlı olup; 3 derslik, 1 mutfak ve müdür odasından oluşmaktadır. Okulumuza 1857 ile 1955 yılları arasında Erzurum’ da yaşayan ve tarihimizde 93 Harbi olarak anılan 1877–1878 Osmanlı-Rus Savaşı sırasında, Erzurum’ daki Aziziye Tabyası’ nın savunulmasından kahramanca çalışan Nene Hatun adlı kadının adı verilmiştir.

Nene Hatun Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
    Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:NENE HATUN ANAOKULU
    Adresi:Musalla Mah.Atatük llöğretim Okulu Yani
    Telefon Numarası:4162145748
    Faks Numarası:4162145748
    Web Adresi:Ana Sayfa

Nene Hatun Anaokulu Resimleri:
    Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...

Bu Sayfayı Paylaş