Nefret Nickleri - Nefret Dolu Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nefret Nickleri - Nefret Dolu Nickler konusu Nefret dolu nickler

yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek
    ------
    sana bir teşekkür borçluyumçünkü sen bana aşkı,aşkın yanında da nefreti öğrettinkeşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden nefret etmeseydimelveda eski aşkım yeni nefretim
    ------
    Sevdim seni sanma kalbim yetimdirÖlsemde yalvarmam aşkım asaletimdir
    ------
    meçhul olmuş lakabım gittiğinden berikaybettim kendimi gel güzel gözlümbulayım yine benliğimi
    ------
    Sevgilim değil ama sevdiğimdinartık nefret ettiğim bile değilsin
    ------
    SENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSIN SENİ SEVEN KALBİM DURSUN SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN SENDEN NEFREEEET EDİYORUM
    -------
    İÇİMDEKİ NEFRETİ KİMSE ALAMAZ İSTERSE ÖLÜM GELSİN HALA SENİ SEVİYORUM ALLAH BELANI VERİN[​IMG]
    -------
    ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana
    -------
    Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim bUdA SaNa KaPaK oLsUn
    -------
    NANKÖRE AŞKI ÖGRETEMEZSİN
    -------
    Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslarCenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla Nereden SEVDİM O ZALİMİ
    -------
    SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI
    -------
    bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say
    -------
    kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun
    -------
    Dünyami kararttin, canimdan can aldinAskin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsinSen orada nefretimle yan
    -------
    NEDEN BUNU BANA YAPTIN NEDEN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKMA
    -------
    Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar
    -------
    NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYENNE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN
    -------
    ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ELLERİNİ TUTTUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SENİ \'\'ADAM\'\' SANDIĞIM İÇİN
    -------
    BENi ARADIGIN GÜN GÖZLERiN YASLA DOLSUN BENSíZ GECEN GÜNLERiN HARAM OLSUN DEMi$TiN Ki SENi COK AMA COOOOK SEViYORUM EGER BU SÖZÜN YALANSA A$KA LANET OLSUN
    -------
    senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan
    --------
    YASAMAK;GÜZEL OLSAYDI,DOGARKEN AGLAMAZDIM
    --------
    artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende
    -------
    SENi SEViYORUM DEDiN iNANDIM SANA TAPIYORUM DEDiN GÜVENDiM SONUNDA ANLADAIM Ki: SENiN GiBi ALÇAK BiRiNi SEVMi$iM

2. Siraç

"Fazla kişisel yazamam buraya"

"Kişisel iletiyle kişiselleştirmeyenlerden misiniz"

"Kişisel bir iletim yok, buna da şükür"

"Ağlarsa anam ağlar gerisi ninja kaplumbağlar"

"Kim vurduya gittim, gelecem"

"Yazmıyorum kişisel ileti falanBaskıya gelemem ben"

"Kişi ile ileti-şim için tıklayın"

"Herkesin gördüğü ileti kişisel değildir"

"Kişisel bir ileti yaz 3990’a gönder"

"Bir porche alıp gelicem"

"Ben sana çevrimiçi olamazsın demedim,insan olamazsın dedim"

"Sahibine dönmeyen isyankar bumerang"

"Sürüden ayrılan idealist kuzu"

"i see online people"

"İtiraf ediyorum: Winamp’teki unknown artist benim"

3. Siraç

1) HAYAT İÇİNDEN NE ÇIKACAĞINI BİLMESEKTE AÇMAMIZ GEREKEN BİR ZARFTIR!

2)Sén Birték ana Güvén, Kimséyé Güvénmé Sén Birték éni Sév, KimséLéri Sévmé `Léri
    Yap Ama Kimséyé SöyLémé !

3)ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak kadIndIn ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak AdamIm ßu şehirde

4)ALdığım Nefesten Soruyorum da,Verdiğim NefeSte BuLamıyoRumİki NefeS Arası Ne KadarLıkSıN iŞte Onu BiLemiyorum

5) ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün!

6)Nasil bir cakil tasi bir ciga , bir kivilcim bir yangina donusme karari veriyorsa tek bir kelime de gelecek hakkinda karar verir

7) §£n ߣnim h£m wår øLmå,h£md£ yøk øLmå §£ß£ßim§in qüLüm

8)AŞKIN ICIN KAN DOKMEK GEREKIYORSA DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ YOK İLLEDE SENİN KANIN DİYORSAN FARK ETMEZ GÜZELİM BİZ TOPRAKDADA SEVERİZ!

9)buraLardan qitme buraLar qitsin SEN qitme qitmek çözecekse biri qidecekse buraLar qitsin SEN qitme

10)Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm

11) nefret'e Sevgiden fazLa Güvenirİm Dedİ ŞeYtan;ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmAzz

12)ßiR GüLün ßédéLi ßiN YıLa ßédéL SéwginiN DéğeRi ßiR Ömré ßédeL ÖmrümüN DeğeRi SaNa ßédeL

13)Büyük aDim AT Korkma Uçurum Küçük Adimlarla Geçilmez!

14)ßu aLémDé KraLda TaniMam KURAL'da

15)Gitmek istiyorsan Gidebilirsin,Biz Ne ayrıLıkLr Görmüş Adamız,Çekinme SEnde Vur Sırtımdan,Biz Ne ihanetLer GÖrmüş adamız

16)Dün üstünde yürüdüğüm çimenler, bu gün üzerimde yeşeriyor!!!!!!!

17)Uzun bir yola Cıktım, Geldim-Gördüm-Şaşırdım, Sıkılmam Dedim Sıkıldım, Tükenmem Dedim Tükendim, Ezdirmem DeDim EZDİM, Tek Yürek Geldim DAGITTIM,Gene Tek Yürek GidiYorum FazLa Söze Gerek Yok EskiLere Sorun Anlatsın Beni

18)Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén

RaCoNu bIz k£sIyoRuz D£dIk K£sIyoRmuyuz? K£SIYORUZ19)'AL£mIn kRaLı ßIzIz D£Dik KraL mIyIz? KRALIZ rAcon sAnALdA kIzA a$ıK oLmAmAk, kAnkA`ya yAmuk yApmAmAk!

4. Siraç

——–вαтαяуαѕı zαуıƒ яüуαℓαяıмızıη кαρѕαмα αℓαηı ∂ışıη∂α кαℓαη кєѕιмℓєяιηє şєвєкє нαтαѕı ѕєвєвιуℓє υℓαşαмα∂ıк şιм∂ι уüяєgιмℓє ƒυℓℓ çєкєη нαтℓαяıмℓα ѕєηι ѕєνιуσяυм

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ!

καяѕỉℓỉκѕỉζ ѕєvğỉиỉи ,vє₣αѕỉζ ѕєvğỉℓỉиỉи ,вσмвσѕ καℓαи вỉя єℓỉи α¢ỉѕỉиỉ вαиα ѕσя , вαиα ѕσя уαℓиỉζℓỉğỉ!

ζєнỉя καттỉ ₣єℓєκ тαтℓỉ αѕỉмα , κα∂єя ѕαя∂ỉ вєиỉ çỉℓє çαяκỉиα!

Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи!

αуяỉℓỉяѕακ нєяѕєу вỉтєя ѕєvğỉℓỉм , ğỉ∂єяѕєи вỉя ∂αнα ğєℓмє вσѕυиα , ğỉ∂ỉѕỉи нєяѕєуỉи вỉтỉѕỉ σℓυя , вαğỉѕℓαя,α₣₣є∂єя ѕαимα вσѕυиα!

καяαямỉѕ ỉѕỉğỉм,ѕσκαğỉм ỉѕѕỉζ,вєи κöѕє вαѕỉи∂α καℓмỉѕỉм уαℓиỉζ,вỉя αи∂α нєяѕєуỉ вỉтỉяỉуσяѕυи,ѕєиѕỉζ уαѕαиỉя мỉ ѕöуℓє vє₣αѕỉζ!

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи!

αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи!

güℓü ѕσℓαηα ∂єк ѕєηι öℓєηє кα∂αя ѕєνє¢єğιм…

gυяυя αşкı zιуαη є∂єη ѕözüмü тυтα¢αğıм ѕєηι υηυтα¢αğıм αşк яσмαη∂ı єѕкι∂єη ѕєνєη кιzιη яσмαηι şιм∂ι νє∂α zαмαηı…

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг…

вιz нєя ηє кα∂αя ѕσѕуєтєηιη ¢ιℓαℓı тαşℓαяıη∂α ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓмєѕєктє, ѕσğυк ∂σℓυηαу∂α şєутαηℓα αzяαιℓℓє ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓιяιz

5. Siraç

! Bundan böyle dünyamda, ne sana ne sen gibilere yer var!

! Kapıları kaparım dokunanı yakarım, bende aşkın cesareti var

konu$mak susmanın kokusuduRya sus git ya konu$ qéL oRtaLaRda kaLma!

Geriye dönmem asla içimde bişeler kopmusken

isteme ßeni ; YasakLarLa ßogu$urSun, EngeLLerLe DoLuyum

Yeni bir krize giriyorum - ellerim titriyor -üzgün değilim ama gözlerim doluyor

MaLLardan uzak HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*

TakMışıM TırnAkLarıMı YürEğimE KaNatTıkça YüzÜm GüLer

yarInImI bıRaqTım düN'm KaHpE çIkıNca!!

6. Siraç

1)HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR

2) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim

3)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

4)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!

5)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

6) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

7)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît

8)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda

9)Ölümsüz Dünyada Ecel Ol AL BENİ Nefessiz Zordayim Zamansız Bir Mekanda Çıkmaz Bir Yoldayim Amansız İsyanda Ecelim OL BENİM

10)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

11) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

12)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır

13)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM RëîsßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM RëîsKuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs

14) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte

15) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm

16) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî

17) Dûnÿâ dûrmâdîk¢â, Kîÿâmêt køpmâdîk¢â EsrAr

18)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım!

19)Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!

20)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüzÇünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

21)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

22)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz YazdıkTarihtende Biz Sileriz

23)Sén Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa

24)£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

25)uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak Saßahı ipLe ceKeceKsin Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin!

26)ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun

27)Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN

28)ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz

29)$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz !zm!tL! oLmAmlz!

30)Fahişe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce

31)Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında

32)Ruzgara kapılmış yaprak gıbıyım sevdalı yuregım can çekışıyor

33) HAYAT İÇİNDEN NE ÇIKACAĞINI BİLMESEKTE AÇMAMIZ GEREKEN BİR ZARFTIR!

34)Sén Birték ana Güvén, Kimséyé Güvénmé Sén Birték éni Sév, KimséLéri Sévmé `Léri Yap Ama Kimséyé SöyLémé !

35)ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak kadIndIn ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak AdamIm ßu şehirde

36)ALdığım Nefesten Soruyorum da,Verdiğim NefeSte BuLamıyoRumİki NefeS Arası Ne KadarLıkSıN iŞte Onu BiLemiyorum

37) ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün!

38)Nasil bir cakil tasi bir ciga , bir kivilcim bir yangina donusme karari veriyorsa tek bir kelime de gelecek hakkinda karar verir

39) §£n ߣnim h£m wår øLmå,h£md£ yøk øLmå §£ß£ßim§in qüLüm

40)AŞKIN ICIN KAN DOKMEK GEREKIYORSA DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ YOK İLLEDE SENİN KANIN DİYORSAN FARK ETMEZ GÜZELİM BİZ TOPRAKDADA SEVERİZ!

41)buraLardan qitme buraLar qitsin SEN qitme qitmek çözecekse biri qidecekse buraLar qitsin SEN qitme

42)Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm

43) nefret'e Sevgiden fazLa Güvenirİm Dedİ ŞeYtan;ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmAzz

44)ßiR GüLün ßédéLi ßiN YıLa ßédéL SéwginiN DéğeRi ßiR Ömré ßédeL ÖmrümüN DeğeRi SaNa ßédeL

45)Büyük aDim AT Korkma Uçurum Küçük Adimlarla Geçilmez!

46)ßu aLémDé KraLda TaniMam KURAL'da

47)Gitmek istiyorsan Gidebilirsin,Biz Ne ayrıLıkLr Görmüş Adamız,Çekinme SEnde Vur Sırtımdan,Biz Ne ihanetLer GÖrmüş adamız

48)Dün üstünde yürüdüğüm çimenler, bu gün üzerimde yeşeriyor!!!!!!!

FazLa Söze Gerek Yok EskiLere Sorun Anlatsın Beni49)Uzun bir yola Cıktım, Geldim-Gördüm-Şaşırdım, Sıkılmam Dedim Sıkıldım, Tükenmem Dedim Tükendim, Ezdirmem DeDim EZDİM, Tek Yürek Geldim DAGITTIM,Gene Tek Yürek GidiYorum

50)Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén

51)'AL£mIn kRaLı ßIzIz D£Dik KraL mIyIz? KRALIZ RaCoNu bIz k£sIyoRuz D£dIk K£sIyoRmuyuz? K£SIYORUZ rAcon sAnALdA kIzA a$ıK oLmAmAk, kAnkA`ya yAmuk yApmAmAk!

7. Siraç

SeNi ArAdIm Her yErDE BulAmIyoRum SoN nEFeSİm SenDe kAlMıŞ ÖLEMİYORUM

Şimdi iyi olan ne varsa, üzerine çizgi çekemediğim kırgınlıklar sarıyor dört yanını Sebebim yok, belki de çok //

Sana seni anlatamam isyan edersin, a$kı tekrar istemem ziyan edersn!!

‘!’ dedin korktum ‘,’ dedin konuştum ‘’ dedin sustum ‘/’ dedin ve kayboldunİsmimi isminden ayıran işareti sen buLdun

ßir hayat çizdim kndime, hapsettim kendimi içineSesszdi hayata haykırışLrm oysa, bu gürültü nie ?! ///

o varken suraTa qerek yoq!

нєяѕєуιη вιя ѕσηυ ναяdιя…ιѕтє вυdα ѕєηιη ѕσηυηdυя!!!

Yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan kaç… Çünkü bulutların arkasında aşkı için ağlayan benim…

Dilim Özgür Bugün Herkesi Kırabilirim Bana Hak Ver Ne Hissettiğimi Bulamadım Hala Bir Yanım ‘Çek Git’ Bir Yanım ‘KaL’ der …

:::::BoŞ HAYATIN BOŞ İŞLeRi::::::

Bi çıLqn drSne hiKayesi bzmqi

KaLbi oLmayanLar Kalp Kırıyo Canımı en Coqh bu yaKıo!!

Derdi anlamak mi yoksa bilmemek mi fayda!

Diledigin gibi davran, lakin şu da her zaman hatırında olsun ki, her yaptıgının karşılıgını mutlaka göreceksin Nasıl istersen öyle yaşa, fakat bil ki, bir gün mutlaka öleceksin

KaHPéLiK GiZLi YaPıLıR ama GiZLi KaLMaZ

SusmaLıydı Bugün Herkes YakaLandık Birkes Ölümse Cok Yakındı KandırıLdık Sonkes

adil değil bu hayat çünkü ben hep yalnızdım YETTİ ARTIK belki bu gece kafama sıkarım!

(bu nicke bayıldım)>>Né kraLınız , Né dé köPéqiniz qéLsinHiç ßirinizLé uqraşamam !

pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün

benim en iyi yaptığım iş iki tek atmak,senin en iyi yaptığın iş yanıbaşındaki dostu satmak…

DüNyA BiR FliM AçLır PerDedeN MuTlU SoNdA YoK KaÇaR HeP SeNdeN NeFrEt EdeRiSn SeYiRciLerDEn SaHnEsi GerÇeK TeK OyUn öLüMdÜr …

Ne kadaR da zoRmuş aTmak kaLßimdeN sNi Ne kadaR da zoRmuş unTmak ßtn qeçmişi

Yazık! Hayallerimiz yarıda bile kalmadı

Ölmek! kalbin durmasıı değil be güzelliim! giden sevgiliniin sırtından vurmasıdır!!!

HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

BaZeN ŞaRkıLaRıM kEnDiMe AnLaTTıĞıM BiR MaSaLdIYiNe KeNdİmM
    DiNlEdİmM

…ZaTeN eN çOkDa Bu KoYdU yA BaNaAa…SeNiN gİdİşİnİ sEyReTmEk

Aklımı Kaybediyorum We Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz…!!!!!

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGeFaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiMCaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe…

//AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDıAFFet!! \\

ZAmAn DuRDu,BuRAya GelEn BiR DAha GiTmEdi vE HiÇ GiDemEYeCek SenDE HoŞ GelDin

kOyVeRdİM hAyAtı…aCaBa dAhA GöReMeDiĞiM kAç YüZüNkAÇ rEnGiN vAR bE HaYaT

Doğruysan kimse hatırlamaz, yanlışsan kimse unutmaz!!

Adı anıLdıqında dostum dedim adıM anıLdıqında tanımam dedi!…

İnan artık seni hiç sewmiyorum inan artık seni hiç istemiyorum o eskiden di artık hepsi bitti sensizde çok iyi yaşıyorum…!!!

İlq qün anLASAmadIk hataLArLA basLADık DAha sOnra anLAstıK aLEmi agLAttık şİMdi isE caN cieR oLup orTamLARa aKTık…

Hep KaZanAn sEN oLdunN Bile Bile KAyBETtim Nasıl KıyaRdıM Sana CanımDanDa ÖteyDİn SAna Yalan GElsEDe Ölesİye SeViLdiNn

~ aşk dediqin nediR kihormonaL tepki ~

a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır =)

ewDikL[e]riM araSı[n]da eN ewdiğm kiM biLiy0rmusu[N]

Ben
    Küçük bir Periyim
    Sevgine Aşık…
    Bir sözünle Dünyaları Feth eden…
    Bir sözünle sahip olduğu Herşeyi yitiren

Sevgili size küsmüşse, çaresi vardır…
    gitmişse, çaresi yollardır…
    ölmüşse dahi! âhiret vardır…
    ama…
    sevmemişse!
    derdin devâsızdır…

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !

Anne Sevgisi Gibi KARŞILIKSIZ Seviyoruz Seni !! GaLaTaSaRaY !!

Yüreğim Küçük DeğiLde YaLNızLıĞıM BüYüK BeniM

8. Siraç

ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$

> BuĞuLu cAmLaRdA kİ SöZlEr gİbİsİn!!!NeFeSiM OlMaDaN SeN BiR HİÇSİN!!!

> GüN GeLiR GöZüMDeKi HeR DaMLa YaŞıN TeK TeK HeSaBıNı SoRaRıM

> BeNiM SeVGiMi YıKaCaKTa GeÇeCeKTe üSTüN BiR SeVGi YoKTuR

> Sevgime ihanet eden sevgiliyi kurşuna dizerken eğerki titrerse o elim o titreyen elimi kezmezsem işte o zaman namerdim

> Bugün senin için bir başkasını terkeden yarın bir başkası için seni terkeder!

> << LaNeT OLsuN SevMişiM!!! GönLüMü VerMişiM!!! ŞimDi İsE DeriNDeN YarALı Bu YüReĞiM!!!!!! >>

> >>>SeNDeN BaŞKa HiÇ BiRŞeYi oLMaYaN BeN SeNDeN BaŞKa HeRŞeYi oLaN iNSaNLaRa aCıRıM<<<

9. Siraç

İnkAr oLmAz bEnİm hAyAtImdA!!YAşAnAnI "YAŞANMAMIŞ SAYMAM" KeLimELeRe SığMaZ, SAyfALarR SüReR BeLkİ BeNi AnLAtmAk AmA Ne kAdAr AnlAtsAm YAŞAYAN BİLİR ANCAKK !!! [​IMG]

•Sahip oLduğun şeyLere ßi bak sähip oLamadıkLarını we sahip oLamayacağın şeyLeri anLarsın?!

Haber qöNdermiŞ 1 keLime unutsun die,Sana 2 keliMe çokta sde!

/uzuN yoLve ßeN yoLcu/

KaLbim tiktakFor you because I love you [​IMG]

Dikkatimi çekmes KimseDikkat ederim işime qeLirse ;-)

Mutluluk oyunu oynuyorum ben
    Derdimi kederimi gizliyorum

Kokun sarmıŞ dört yanımıDayanmak çoK zoR hadi qeL

10. Siraç

Mevsimlerden yazı Giysilerden beyazı Kuşlardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herşeyden çok Seni seviyorum

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı

Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin

İnce sızım kalp hırsızım beni benden aldın imkansızım ağlasam inlesem ne fayda nasıl olsa ben hep haksızım

Ne güzeldi günlerimiz Ayrılmazdı ellerimiz Aşkla çarpan kalplerimiz Ayrı düştü gülüm gülüm

Dün gece yıldızlara hep seni anlattım, dinledikçe bir kez daha parladılar Ayrı olduğumuzu söyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar

Zannetmeki gözlerim sana baktıkça bıkacak Ölsem ruhum daima seninle kalacak Kapanırsa gözlerim hayata son sözüm ''SENİ SEVİYORUM''olacak

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın Şimdi okuduğun gibi

Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel, ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin sevgilim

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor, gülmeyi unutmak değil, ağlamaya alışmak zor, yaşamak değil, özlemekte değil, özleyipte görememek çok zor BEBEĞİM

Dün gece saatlerce ölümü ve sensizliği düşündüm, acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm gülüm

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, nede aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var

Gecemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen Gecemidir seni bana düşündüren, yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen

Hani geceden sonra doğarya güneş, aklıma ilk sen gelirsin, sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin

Aşk bir nehirdir içine aptallar düşer bende düştüm ama beni ittiler

Bir gün dilenci gibi geleceğim kapına ürkerek basacağım zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyeceğim bir dilim ekmek uzatacaksın karnım tok diyeceğim öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yıllar önce çaldığın kalbimi geri ver geri ver diyeceğim

Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularımın adıdır hasret sen yıldızların getirdiği özlem değil ölümün bile unutturamayacağı tutkumsun!aşkım

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır!

Can dostumaRüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur!

Yüreğinin içinde esen rüzgarı dinliyorum, rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aşkı bulutlardan ve engin dağlar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor, içimi titreterek

11. Siraç

yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek
    ------
    sana bir teşekkür borçluyumçünkü sen bana aşkı,aşkın yanında da nefreti öğrettinkeşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden nefret etmeseydimelveda eski aşkım yeni nefretim
    ------
    Sevdim seni sanma kalbim yetimdirÖlsemde yalvarmam aşkım asaletimdir
    ------
    meçhul olmuş lakabım gittiğinden berikaybettim kendimi gel güzel gözlümbulayım yine benliğimi
    ------
    Sevgilim değil ama sevdiğimdinartık nefret ettiğim bile değilsin
    ------
    SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSINSENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN SENİ SEVEN KALBİM DURSUN SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN SENDEN NEFREEEET EDİYORUM
    -------
    İÇİMDEKİ NEFRETİ KİMSE ALAMAZ İSTERSE ÖLÜM GELSİN HALA SENİ SEVİYORUM ALLAH BELANI VERİN
    -------
    ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana
    -------
    Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim bUdA SaNa KaPaK oLsUn
    -------
    NANKÖRE AŞKI ÖGRETEMEZSİN
    -------
    Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslarCenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla Nereden SEVDİM O ZALİMİ
    -------
    SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI
    -------
    bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say
    -------
    kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun
    -------
    Dünyami kararttin, canimdan can aldinAskin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsinSen orada nefretimle yan
    -------
    NEDEN BUNU BANA YAPTIN NEDEN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKMA
    -------
    Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar
    -------
    NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞANMAYI BEKLEYENNE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİR,YAŞADIKLARINA NEFRET EDEN
    -------
    ÖZÜR DİLERİM SENİ SEVDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ELLERİNİ TUTTUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SENİ \'\'ADAM\'\' SANDIĞIM İÇİN
    -------
    BENi ARADIGIN GÜN GÖZLERiN YASLA DOLSUN BENSíZ GECEN GÜNLERiN HARAM OLSUN DEMi$TiN Ki SENi COK AMA COOOOK SEViYORUM EGER BU SÖZÜN YALANSA A$KA LANET OLSUN
    -------
    senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan
    --------
    YASAMAK;GÜZEL OLSAYDI,DOGARKEN AGLAMAZDIM
    --------
    artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende
    -------
    SENi SEViYORUM DEDiN iNANDIM SANA TAPIYORUM DEDiN GÜVENDiM SONUNDA ANLADAIM Ki: SENiN GiBi ALÇAK BiRiNi SEVMi$iM

12. Siraç

(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶

Penceremde yağmurlar ağlıyor sevgimize[​IMG]

Sahte gülüşlerine [​IMG]seviyorum deyişlerine inandım[​IMG]

İlk kez olsun ama severek olsunHerşey seninle anlam bulsun

UMudun bitince anlarsın beni birtek

SENSİZ UYANMAMAK ICIN BUGUNDE UYUMADIM!

Sen Hayatımda Yokken Bi HayLi Renksizdim

YoRuLDum ArTıK SevdaLaRıN VazqeçTiqiM Dü$LeRinDen

Seni TeK SeVeN BeNiM aMa BeNi SeveN TeKSeNDeiLSiN[​IMG]

13. Siraç

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever

ZıLGıTLaRı aĞıTLaRıN KuCaĞıNa BıRaKaN BiR şEhİrDe YaSLaNıYoRuM HüZNe
    aĞıT YaKMaYı BiLMeYeN GeNçLiĞiM;aCı DeMLiYoR DiLiNdE ​

SustuGum iÇin mİ tüm bunLar??
    Çünkü ÖLÜM bir yok oluş degil
    YENiDEN DOGUSTUR!

artk eski haLim kaLmadı hiç ()

qözLerimde yanan o ı$ık çoktan söndü (!)
    eski co$kusu yok yüreğimin
    ßedenim, bu kendinden nefret eden ruhu ta$ımak istemiyor ()
    Ve ßir itiraf ; AsLa qöründüüm kadar qüçlü olamadm​

dünde-->sen
    bugnde-->sen
    yarında-->sen
    umutta-->sen
    hayaL de-->sen
    yakmda-->sen
    acımda-->sen
    yasmda-->sen
    huzurda-->sen
    günmde-->sen
    gecmde-->sen
    içmde-->sen
    dışmda-->sen
    öLmde-->sen
    yaşamda-->sen​

kaN ve aTeş Küfrediyor Tüm Masallara
    Yas TutuYor MeLeKLeR KaranlığıMıza
    Ve Nasırlaşmış YüreğinLe Sen Aciz Dünya!

HeR GeCiNiN En YoRgUnU BeN
    AşK NaKLiYaTcıSıYıM
    OmZuMdA SeN DiYe BiR YüK
    BeNdeN BaŞkaSı TaŞıMaZ
    BıRaKsAm OmZuM RaHaTLaR BeLki AmA
    KaLbiM AğRıR O ZaMaN​

»*[[ IsLaимaмıŜ güLeи gözLєяiмi вaиa Geяi vєЯ ]]*«​

14. Siraç

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa...

qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma..

qiTméq Yaqı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!!

SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!!

KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!!

RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR..

KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!!

Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!!

qéç YaTTım ßüTn aqŞamLaR sNi ßna aNLaTrLaR!!

aRqamDa ßiRçq a$q war!!

İçimdéqi SénSzLiqi Shn ßaşLaTr Shn ßiTiRirsn..!!

aqLımDa KöR ßa$LanqıÇLarn HéPsNdé Shndén ßi$éy war …

Ké$qé Hép Çocuq KaLsqTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!

Sni SiLdm Sni qömDm..!!

Snn mutluluqun kalp kırmaq üstünéé!!

Y0qLuunDa öréndm HéR iNSn Téq ßa$ına!!

ßénCiLsiN séWémésSn!!

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
    DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,
    ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM
    sëñî,tarîhîñî VururuM,
    añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë
    saPLarIM këñDîMî

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Seni .!!•?•??•?•

| Plaч baCk déqiL bu qéяCék sés.Söz мüziK sana чazмaK téяS |

Dönmeye yüzün var mı? Bu kadar kolay mı?... Geçmişe dönüp ağlasan, bu kız buna kanar mı?

xX ChéLLéKé RéHéCéLLé ¿

* xX déиqésizZ .. ∂éηgéѕιzιмм , çıℓgıηıмм ,υкαℓαуıмм , αмα ¢нσк тαтℓıуıммм ßє «

chiŁéké$h coŁiq »

éyy Aşk GéLdiysén Üç Kéré Wur

s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD"n uzaqa ..<<

......YaRıNı SaYma Bugün geç biLe...Nedeni Y.O.K "Kalbim Yok" yine..

üsTüme gLme haYaT daha nei aLcksN..??...!!

<< Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime >>

Bazen bir içki şişesi, yaşam destek ünitesi!...

Belki de sen yanıldın...
    Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
    Ebedi bir hayal kaçkını...

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

yoRuLdum aRtık ..

Sevdiqim İnsanı HeR sefeRinde BaskaLarının Koynunda buLmaktan yoRuLdum

Seni düşünürken
    Sen yanlarımın ağrısından dört köşe olurum
    Evin etrafın da...
    Ve ben yine seni düşünürken...
    Kirli ve üşümüş bir çocuk
    Olurum.

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…
    TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
    Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!
    Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
    Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
    Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
    Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
    Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
    Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
    serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
    Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun
    tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.
    Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz.
    Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.
    SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!
    Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
    gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.
    Ben bir çocuğum aşka kandırılmış.
    Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
    Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
    Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.
    Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
    Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
    Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye! ..
    Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
    ANLAYAMADILAR…
    BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
    MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM
    fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz.
    kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım
    Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
    Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!
    Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
    Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!
    ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim
    Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
    Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim
    İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun..
    SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
    OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.
    Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
    Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!
    Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
    sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
    kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
    Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim
    ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
    Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu.
    Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi
    seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm…
    Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…
    DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.
    SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC.
    Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!
    Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..
    GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
    NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim..
    DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA…
    Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
    rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!
    Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
    aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
    sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri
    Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
    Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.
    Her sokak köşesinde kavgamız,okulda kıravatımız,dostumuzda hatıramız,
    düşmanımızda façamız,her meyhanede masamız,sevenlerimizde adımız silinmez.
    Senin gözün hep yükseklerde benim ise sende.Sen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi dedim,
    sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin.
    Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
    bir yanım ormanlık.Uçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım.
    HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
    KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ
    Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.
    Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.
    Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
    ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım…
    KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.
    ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
    Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.
    Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
    Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.
    Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!
    Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
    Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….
    SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
    ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…
    BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ
    Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön
    Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır
    Çaresizlikten kesemediğimiz sakal şimdi züppelere moda olmuş kardes zoruma gidiyor işte
    Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim
    dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş geç anladım ..
    Aşkımız için dünyayı yıkarım, Yeri göğe katarım, o da olmazsa gülüm, kendimi yakarım.
    OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!…
    €nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.
    BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun.!!!
    DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir
    KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara
    Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!
    laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.
    HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA,
    HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ…!!!
    H£R CanL! öLümü TatacaqTır
    ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
    aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!
    HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU
    SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ…. !!!
    siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum
    GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…
    $arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!
    YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
    KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ
    rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!
    Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
    inanılır…ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım….
    Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ßen Senin
    UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir…
    Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
    Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.
    ne paranın delisi ne pezevengin gölgesi ne ibnenin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk
    biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kölesi olduk
    sen benım ıcımde oldugun surece ne sen kımseye rakıp nede kımse sana rakıptır cunku sen benım ıcın teksın..!!
    CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    GECELERI PARKLARDA YATAN AC KARNINI SIGARAYLA DOYURAN YAKASIZ GÖMLEGE KRAVAT TAKAN
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!

15. avatar

Eline Sağlık Paylaşım İçin Teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş