Nefret Mesajlari, Hazir Mesajlar, Sms Sozleri

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda NeslisH tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Nefret Mesajlari, Hazir Mesajlar, Sms Sozleri konusu • senden nefret ediyorum, beni ve benimle ilgili herseyi gecmisi, anilari bir kalemde silebilirsin. Uzak dur benden.
    • anlamiyor, anlamiyorsun, ne kadar sevdigimi hissedemiyorsun, her saniye seninle yasadigimi bilmiyorsun, seni cok sevdigimi bilmiyor, anlamiyor, hissetmiyorsun. Bu yuzden senden nefret ediyorum.
    • nefret ediyorum bu hayattan, cunku bana sensiz gecirecegim gunleri hatirlatiyor ve; nefret ediyorum yasamaktan. Cunku bu dunyada sensiz yasayamayacagimi hatirlatiyor.
    • bir gun anlarsin hayal kurmayi, beklemeyi, umit etmeyi. Lanet edersin yasadigina. Maziden ne kalmissa yirtar atarsin nefret ederek!
    • ne olurdu kanimin damarlarimda deli aktigi zaman karsima cikmasaydin ne olur bunu bana yapmasaydin ne olurdu sanki serefsizligini sonra belli etseydin... Ne olurdu?
    • lanet olsun sana, lanet olsun o guzelligine, lanet olsun bana, lanet olsun benim zavalli kalbime. Lanet olsun!
    • nefret ediyorum senden o yalanci gozlerinden, o seytan ruhlu gozlerinden nefret ediyorum. Zaten o degilmi beni bu hallere koyan o degilmi beni en derinden yikan! O degilmi senden nefret ettiren.
    • sevmez olsaydim seni o yalanci gozlerini, sevmez olsaydim seni o ipek saclarini tutmaz olsaydim o pamuk ellerini. Inanmasaydim o yalanci gozlerine!
    • insanlar, ya korktuklari, yahutda gipta ve haset ettikleri seylerden nefret ederler. (machiavelli)
    • bu gece ruyama gior gizlice. Beni simsiki sar, op kokla iyice, son kez isyanlar savur kufret... Ve sonra cekgit kahrolasi hayatimdan sinsice.
    • ben ki senin icin dunyalari yakacaktim, sen tutup beni yaktin. Nefretimsin!
    • acikca nefret etmek, asil dusuncesini gizlemekten daha asil bir harekettir.(cicero)
    • bir gun beni animsarsan eger, once bir gulumse gulucukle an adimi, beni seven bir cocuktu de, ve sonra seni ne cok sevdigimi ogrenememis olmanin acisiyla esef et!
    • cikarsinlar seni satisa, bir lira verene lanet olsun!
    • hatirlasana o eski yillari seni ne cok sevdigimi ozaman istemezdin cunku baskasini severdin simdi ne oldu yalvariyorsun diz cokuyorsun ama baska kapiya sana verecek bir askim yok eger cok istersen nefretim var...
    • o guzel saclarin bir bir dokulsun herkes nese icindeyken senin boynun bukulsun mezarin yilanin akrebin bol oldugu yere kazilsin, allah seni yaksin beni yaktigin icin.
    • sen simdi kara bir kuskusun! Kalabalik sehrin yitiklerinde, mavi ellerini de siyaha boyuyorum, oylece kaliyorsun kendi cehenneminde!
    • neyin bildin ki degerini! Benimkini bileceksin! Bunuda tabi mahvedeceksin.
    • cok insan gordum ustunde elbisedi yok, cok elbise gordum ustunde insan yok. Insanlarin dost veya dusman olduklarini nerden bileceksin, insanlarin alninda kahpe mi yazili ki kahpe olduklarini bileceksin.
    • ve gece sen mi geldin? Yine ellerin kan icinde yine gozlerinden yuzyillarin nefreti yine asi yine cesur bir o kadarda kahpesin.

Bu Sayfayı Paylaş