Nefret Mesajları - Nefret Nickleri - Nefret Sözleri

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda =FiRaRi tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. =FiRaRi

=FiRaRi Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Nefret Mesajları - Nefret Nickleri - Nefret Sözleri konusu
    • sen simdi kara bir kuskusun! Kalabalik sehrin yitiklerinde, mavi ellerini de siyaha boyuyorum, oylece kaliyorsun kendi cehenneminde!
    • cikarsinlar seni satisa, bir lira verene lanet olsun!
    • bir gun beni animsarsan eger, once bir gulumse gulucukle an adimi, beni seven bir cocuktu de, ve sonra seni ne cok sevdigimi ogrenememis olmanin acisiyla esef et!
    • ben ki senin icin dunyalari yakacaktim, sen tutup beni yaktin nefretimsin!
    • sevmez olsaydim seni o yalanci gozlerini, sevmez olsaydim seni o ipek saclarini tutmaz olsaydim o pamuk ellerini inanmasaydim o yalanci gozlerine!

2. =FiRaRi

=FiRaRi Üye

senden okadar nefret ediyorum ki ama okadarda seviyorum ne yapsam unutamiyorum seni anlaya bileceyin seni hala cok seviyorum
    NEYIN BILDIN KI DEGERINI! BENIMKINI BILECEKSIN! BUNUDA TABI MAHVEDECEKSIN
    AMA HER SIIRDE ASK SEVGI YOKTUR BAZEN NEFRET EDERIM BAZEN KIN KUSARIM, NEFRETIM DALGALARDIR KINIM ISE ENGIN DAGLARDIR, ASILMASI ZOR ENGELLERIM VARDIR, AMA BENI YIKAN INSANLAR DEGIL YASADIGIM YILLARDIR
    NEDEN IHANET ETTIN BANA, DUYDUM KI OTURDUN NIKAH MASASINA, BENSIZ MUTLULUK HARAM SANA!

1 kişi bunu beğendi.
  3. =FiRaRi

=FiRaRi Üye

Cok Insan Gordum Ustunde Elbisedi Yok, Cok Elbise Gordum Ustunde Insan Yok Insanlarin Dost Veya Dusman Olduklarini Nerden Bileceksin, Insanlarin Alninda Kahpe Mi Yazili Ki Kahpe Olduklarini Bileceksin

Ve Gece Sen Mi Geldin? Yine Ellerin Kan Icinde Yine Gozlerinden Yuzyillarin Nefreti Yine Asi Yine Cesur Bir O Kadarda Kahpesin

1 kişi bunu beğendi.
  4. =FiRaRi

=FiRaRi Üye

masallar anlatıp avutmazsın talihim gözünü açtı diyorum Ninniler söyleyip uyutamazsın gönlümün uykusu kaçtı diyorum

Hasret ettin yaşamaya çıkacak yol bırakmadın
    Vebalimi taşımaya tutacak kol bırakmadın
    İnanmadın dost sözüne boyun eğdim her nazına
    Yıllar varki elyüzüne bakacak hal bırakmadın
    Dudak büktün her soruma fesat kattın her yoruma
    Kırk yılda bir hayırıma çıkacak fal bırakmadın
    Üstümde yok başımda yok işimde yokaşımda yok
    Yaslanacak taşımda yok yatacak çul bırakmadın

5. NeslisH

NeslisH Özel Üye

tam benlik. teskkurler. :D:D

6. Google

Google Özel Üye

nefret sözleri - nefret nickleri - nefret iletileri - nefret sms sözleri - nefret mesajları
    paylaşım için tşk

Bu Sayfayı Paylaş