Nefret ile ilgili smsler

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Dine tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Nefret ile ilgili smsler konusu
    Nefret ile ilgili smsler
    SENDEN NEFRET EDIYORUM, BENI VE BENIMLE ILGILI HERSEYI GECMISI, ANILARI BIR KALEMDE SILEBILIRSIN UZAK DUR BENDEN
    ANLAMIYOR, ANLAMIYORSUN, NE KADAR SEVDIGIMI HISSEDEMIYORSUN, HER SANIYE SENINLE YASADIGIMI BILMIYORSUN, SENI COK SEVDIGIMI BILMIYOR, ANLAMIYOR, HISSETMIYORSUN BU YUZDEN SENDEN NEFRET EDIYORUM
    NEFRET EDIYORUM BU HAYATTAN, CUNKU BANA SENSIZ GECIRECEGIM GUNLERI HATIRLATIYOR VE; NEFRET EDIYORUM YASAMAKTAN CUNKU BU DUNYADA SENSIZ YASAYAMAYACAGIMI HATIRLATIYOR
    BIR GUN ANLARSIN HAYAL KURMAYI, BEKLEMEYI, UMIT ETMEYI LANET EDERSIN YASADIGINA MAZIDEN NE KALMISSA YIRTAR ATARSIN NEFRET EDEREK!
    NE OLURDU KANIMIN DAMARLARIMDA DELI AKTIGI ZAMAN KARSIMA CIKMASAYDIN NE OLUR BUNU BANA YAPMASAYDIN NE OLURDU SANKI SEREFSIZLIGINI SONRA BELLI ETSEYDIN NE OLURDU?
    LANET OLSUN SANA, LANET OLSUN O GUZELLIGINE, LANET OLSUN BANA, LANET OLSUN BENIM ZAVALLI KALBIME LANET OLSUN!
    NEFRET EDIYORUM SENDEN O YALANCI GOZLERINDEN, O SEYTAN RUHLU GOZLERINDEN NEFRET EDIYORUM ZATEN O DEGILMI BENI BU HALLERE KOYAN O DEGILMI BENI EN DERINDEN YIKAN! O DEGILMI SENDEN NEFRET ETTIREN
    SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

Bu Sayfayı Paylaş