Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu İbradı Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu İbradı Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu Hakkında - Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu Tanıtım - Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu Resimleri - Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya İbradı İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu Antalya İbradı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nefise Yılmaz Ipek-nedim Saraçoğlu P.ilköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: NEFİSE YILMAZ IPEK-NEDİM SARAÇOĞLU P.İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: İBRADİ NEFİSE YİLMAZİPEK İ.O.OKULU CEMAL TAN CAD.
    İBRADİ/ANTALYA

Telefon Numarası: 2426912010

Faks Numarası: 2426912010

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş