'Neden Avrupa'da Türk hakem yok'

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Neden Avrupa'da Türk hakem yok' konusu 26 Kasım 2009, Perşembe

'Neden Avrupa'da Türk hakem yok'

Hakemlerle iletişim problemi yaşadığını söyleyen Kazım, “Kimseye saygısızlık etmek istemiyorum ama İngilizce bilmiyorlar. İşaretle anlatınca da kart gösteriyorlar” dedi.

Derbi öncesi Beşiktaş aleyhine sarfettiği sözlerle tepki çeken Kazım’dan yine olay sözler. Twitter sayfasına bir yazı yazan genç oyuncu, disiplin problemi olmadığını belirterek, “Kaybetme problemim var. Kaybetmekten nefret ediyorum. Bu, hayatım boyunca da değişmeyecek. Ben böyleyim. Sahaya çıktığımda tek amacım kazanmak. Yüzünüze darbe aldığınızda bir bahaneniz yoktur. Ayrıca sahada sinirlenen bir oyuncuyu da kimse korumuyor. Hakemlerle iletişim problemi yaşıyorum. Kimseye saygısızlık etmek istemiyorum ama hakemler İngilizce bilmiyor. Hakeme topa baktığımı söylüyorum anlamıyor. Bu kez anlamasına yardımcı olmak için elimle gözlerimi işaret ediyorum ve sarı kart görüyorum. Hakemler kötü demiyorum ama Avrupa Kupaları’nda neden bir tane bile Türk hakem yok? İletişim kurarken zorlanıyorum” dedi. Kazım, son olarak Twitter’da kendisini eleştirenlere yüklendi: “Buradan bana baba tavsiyesinde bulunanlar hâlâ anne-babalarıyla yaşıyor. Ben 23 yaşındayım ve 15 yaşından bu yana tek başıma yaşıyorum.”

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş