Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu Hakkında - Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu Bilgileri

MİSYONUMUZ

Etkinliği ve verimliliği sağlamak, kaliteyi arttırmak için bağlı okul ve kurumlarda araştırma, inceleme, rehberlik, denetim hizmeti ve eğitimine öncelik verilerek sürekli gelişmeyi sağlamak; öğrencilerimizin kendi kültürünü, milli ve manevi duygularını bilen, ahlaki yönü yüksek, bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, 21. yüzyılın oluşan ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve beceriler kazandırmak için varız.

Güvenli bir ortamda öğrencilerimizi hayata ve üst öğrenime hazırlamak, bilgi toplumunun bireyleri olarak kendisiyle , çevresiyle, dünyanın her yerinde mutlu fertler yetiştirmek misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Cumhuriyetine sahip çıkan, anayasanın ilkelerine saygılı, yarınlara çağdaş bir insan hazırlayan okul olmak.
    Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: NECATİ VE FATMA DÖLEN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Konuksever Mahallesi.Karacaoğlan Caddesi.No:41 Antalya

Telefon Numarası: 2423252142

Faks Numarası: 2423252142

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:
    Necati Ve Fatma Dölen İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş