Nazan Öncel - İş sanat İstanbul Konseri

'Müzik Sohbet & Fan Club' forumunda Dine tarafından 2 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Nazan Öncel - İş sanat İstanbul Konseri konusu
    Nazan Öncel - İş sanat İstanbul Konseri

Müzisyen, şarkıcı ve söz yazarı Nazan Öncel, ilk albümünü yayınladığı 1982 yılından bu yana Türk Pop tarihine unutulmaz hitler kazandırdı. Özgün tarzı ve farklı duruşuyla her kesimden dinleyicinin beğenisini kazanan sanatçı, 3 Nisan Cumartesi akşamı yeni single’ı Tuttum Bırakmam, Göç albümünden 3 şarkı ve tüm albümlerinden en çok sevilen şarkıları seslendireceği konser ile İş Sanat’ta sahne alacak.
    2009’a çeyrek kala yayınladığı son albümü “Hatrına Sustum”da yer alan “Seni Bugün Görmem Lazım” şarkısında sanaçıya, geçtiğimiz Aralık ayında hayatını kaybeden dünyaca ünlü ozan ve müzisyen Vic Chesnutt gitarıyla eşlik etmiş ve şarkı büyük ilgi görmüştü.
    Öncel’in albümünde Orhan Pamuk’un “Masumiyet Müzesi” romanı için yazdığı “Canım Benim Nasılsın” adlı şarkı ise bir edebiyat uyarlaması olması açısından Türkiye’de bir ilk oldu.
    Sokak Kızı, Erkekler de Yanar, A Bu Hayat, Bırak Seveyim Rahat Edeyim, Aşıklar Parkı ve Bu Havada Gidilmez şarkıları gönüllerde taht kuran sanatçıya İş Sanat’taki konserinde İskender Paydaş yönetimindeki orkestra eşlik edecek.
    Sayısız sanatçıya verdiği şarkılarla onları da zirveye taşıyan Öncel mikrofonu aldığında, kelimeler ve ezgilerin efendisinin büyülü yorumlarını hayranlıkla dinleyeceksiniz.
    Nazan Öncel Hakkında:
    Sanatçının 1995 yılında çıkardığı “Göç” bir gitar albümü olmakla beraber romantik şarkıları yine gönüllerde taht kurdu. “Gidelim Buralardan” gibi çok önemli bir hit çıkarmış ve müzik eleştirmenleri tarafından son elli yılın en iyi albümü olarak kabul edilmiştir.

issanat.com.tr

NAZAN ÖNCEL KONSERİ
    Konser tarihi: 3 NİSAN CUMARTESİ 2010 Saat: 20.00
    Adres : İş Sanat / İş Kuleler – Levent
    Satış noktaları: Ana Gişe - 0212 316 10 83
    Biletix – 0216 556 98 00
    Biletix
    Bilet Fiyatları: 1. Kademe 60 TL / 2. Kademe 50 TL / 3. Kademe 45 TL / İndirimli 40 TL​

Bu Sayfayı Paylaş