Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, 1986-1987 eğitim öğretim yılında 5 yıllık ilkokul olarak hizmete başlamıştır. Okulumuzun açılmasıyla birlikte Eylül 1986 yılından Kasım 1994 yılına kadar Sabri HAYIRSEVER müdür vekili olarak bu görevi vekâleten yürütmüştür.

04.11.1994 tarihinden itibaren okul müdürlüğüne Eskişehir Çifteler Şehit Ercan Canavar Lisesi Müdürü Zekeriya BAYKAL asaleten atanmıştır. Okulumuz 1994-1995 eğitim öğretim yılından itibaren 8 yıllık İlköğretim Okulu’na dönüştürülmüştür. Bu arada şu an ana bina olarak kullanılmakta olan binamız 1994 yılından itibaren faaliyete geçmiştir.

Okul müdürü Zekeriya BAYKAL’ın 04.11.1996 tarihinde okulumuzdaki görevinden ayrılmasından sonra, 24.02.1997 tarihinden itibaren de Eskişehir Han İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü A. Zafer YILDIRIM okulumuza okul müdürü olarak atanmıştır.

Okul müdürü A. Zafer YILDIRIM’ın 01.09.2000 tarihinde okulumuzdaki görevinden ayrılmasıyla birlikte okulumuza Eskişehir Merkez Erenköy İlköğretim Okul Müdürü olarak görev yapmakta olan Orhan BALIKÇI 30.03.2001 tarihinde okul müdürü olarak buradaki görevine başlamıştır. Müdürümüz hâlen görevine devam etmektedir.

Okulumuz ilk defa 5 yıllık ilkokul olarak 1990-1991 eğitim öğretim yılında, 8 yıllık ilköğretim okulu olarak da 1996-1997 eğitim öğretim yılında mezunlarını vermiş olup, bu öğrencilerimiz çeşitli üst okullara gitmişlerdir.

Okulumuza Milli Eğitim Bakanlığı’nın 15.09.1986 tarih ve sayılı olurları ile şimdiki adı verilmiştir. Ayrıca yine Valiliğimizin 11.11.1994 tarih ve 43819 sayılı olurları ile okulumuza anasınıfımız açılmıştır.

Okulumuz ilk açıldığında sadece okul binası ve öğrenci sıraları bulunmaktaydı. Bu gün gelmiş olduğumuz noktada ise okulumuzun her türlü eğitim öğretim donanımı tamamlanmış bulunmaktadır.

Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222190690
    Okulun Faksı: 2222190872
    Okulun Adresi: ÇANKAYA MAH.GÖÇMEN KONUTLARI MEVKİİ
    Okulun Web Adresi: http://nasrettinhocaioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968615@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: ORHAN BALIKÇI
    Okulun Ulaşım Bilgileri: 1 (Siyah) ÇANKAYA MAH.-ODUNPAZARI-OGÜ BADEMLİK KAMPÜSÜ MAHALLEDEN GİDİŞ ÇANKAYA MAH., Şht.Serdar Bahar Sok., Keremşah Sok., Mustafa Özel Cad., Altay Cad., Şht.Subutay Alkan Cad., Kartopu Cad., Tanlık Sok., Sertaç Sok., Arapdede Sok., Akçan Sok., Maide Bolel Huzur Evi Cad., Cumhuriyet Bulv., ODUNPAZARI, Kemal Zeytinoğlu Cad., Kalabak Sok., Kadıoğlu Sok., Paşalar Sok., Paşalar Sok. ile Kaplanlılar Sok., Köşesi Son durak, BADEMLİK KAMPÜSÜ MAHALLEYE DÖNÜŞ BADEMLİK, Kaplanlılar Sok., Kemal Zeytinoğlu Cad., ODUNPAZARI, Cumhuriyet Bulv., Alanönü Mahallesi Akoğlan Sok., Tanlık Sok., Kartopu Cad., Şht.Subutay Alkan Cad., Ali İhsan Karabulut Sok., Hızır Sok., Şht.Veli Vural Sok., Şht.Subutay Alkan Cad., Altay Cad., Mustafa Özel Cad., Şht. Osman Gici Sok., Şht Osman Genç Sok., Şht.Serdar Bahar Sok., Son Durak ÇANKAYA MAH.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mayıs 2015

Bu Sayfayı Paylaş