Nahit Menteşe İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Nahit Menteşe İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Nahit Menteşe İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Nahit Menteşe İlköğretim Okulu Resimleri - Nahit Menteşe İlköğretim Okulu Hakkında

Okulumuz Nazilli’nin en güzel mahallelerinden biri olan Şirin Evler Mahallesi, Polis Okulu Doğusu, Kredi Yurtlar Kurumu’nun yanında bulunmaktadır.

Okulumuz 1965 seçimleri ile TBMM’ye giren ve bu görevi 13 kez çeşitli bakanlıklar yaparak sürdüren eski Aydın Millet vekili Nahit Menteşe, Milli Eğitim Bakanlığı yaparken bölgemizdeki okul ihtiyacını görmüş ve okulumuzun yapımına büyük katkı sağladığından 1998 yılında açılan okulumuza Nahit Menteşe İlköğretim Okulu adı verilmiştir.

Okulumuz mahallenin tek ilköğretim okulu olmakla beraber, Yeşilyurt Mahallesi’nden de birçok öğrenciye hizmet vermektedir.

Nahit Menteşe İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nahit Menteşe İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nahit Menteşe İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nahit Menteşe İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nahit Menteşe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: NAHİT MENTEŞE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Şirinevler Mh.Polis Okulu Doğusu Kredi Yurtlar Kurumu Bitişiği 276 Sk.-Nazilli/Aydin

Telefon Numarası: 2563124013

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi :430014@meb.k12.tr

Web Adresi:Nahit Menteşe İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş