...:::Mutluyuz:::...

'Psikoloji' forumunda LeGeNd_MeRvE tarafından 24 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    ...:::Mutluyuz:::... konusu I.
    Ben Recep /Ben Sümeyye
    Biz ikimiz birbirimizi sevdik./Biz ikimiz birbirimizi seçtik./
    Biz ikimiz birbirimize eş olduk.
    Biz ikimiz yolcuyuz./Hayat yolunu birlikte adımlamaya söz verdik./
    Yokuşları da, inişleri de beraber yürüyeceğiz./
    Mutlulukları da, hüzünleri de beraber karşılayacağız./
    Bizim için iyi yolculuk duası edin.
    Biz ikimiz yoksuluz./Başka herkesi terk edip birbirimizi tercih ettik./
    Başka her şeyi bırakıp aşkımıza razı olduk./Birbirimize verdiklerimizle zenginleşeceğiz./
    Bizim için bereketli kazanç duası edin.
    Biz ikimiz öksüz ve yetimiz./Annelerimizi ve babalarımızı bırakıp da geldik./Anne ve babamız çoğu kez yanımızda olmayacaklar./Birbirimize şefkat edip birbirimizi sevindireceğiz./Bizim için teselli duası edin.
    Biz ikimiz kör ve sağırız./Birbirimizden başkasını görmeyecek gözlerimiz./Kulaklarımıza başkalarının fısıltıları erişmeyecek./Birbirimize göz kulak olacağız./Bizim için hayır duası edin.
    Biz ikimiz evliyiz./Aşkı oldurmak için paylaşacağız hayatı./Kalplerimize gizli kapılar açılacak evliliğimizle./Birbirimizi daha çok seveceğiz bundan böyle./Bizim için mutluluk duası edin.
    II.
    Ben Recep /Ben Sümeyye
    Biz ikimiz birbirimizi sevdik./Sizi sevincimizi çoğaltmaya çağırdık./Biz ikimiz birbirimizi seçtik./Sizi seçimimize tanıklık etmeye çağırdık.
    Rabb imizin lûtfuyla ısındı kalplerimiz birbirine./O kalplerimize aşkı vermeseydi birbirimizi sevemezdik, hep yabancı kalırdık./Yaratıcı mızın izniyle helal olduk birbirimize./O ruhlarımızı terbiye etmeseydi birbirimizi seçemezdik, hep uzak kalırdık.
    Biz biliyoruz ki, Rabb imiz bizi birbirimize örtü eyledi./Her kötülüğe karşı birbirimize örtü olacağız./Hatalarımızı ve eksiklerimizi hoş görüp örteceğiz.
    Biz biliyoruz ki, Rabb imiz bizi birbirimize elbise eyledi./Başkalarına aşklarımızı giyinip de görüneceğiz./Birbirimizin varlığını birbirimize süs eyleyeceğiz.
    Kalplerimize aşkı bahşeden Rabb imizi, kalplere düşen aşklar sayısınca tesbih ediyoruz./Ruhlarımızı birbirine tanış eyleyen Yaratıcı mıza, kâinatı şenlendiren ruhlar sayısınca şükrediyoruz.
    III.
    Ben Recep /Ben Sümeyye
    Biz ikimiz/Birbirimizi sevdik./Birbirimizi seçtik./ Birbirimize söz verdik./Birbirimize eş olduk.
    Şimdi birbirimize verdiğimiz söze tanık olmanızı isteriz.
    Bundan böyle;/İkimiz birbirimizin en yakınıyız./Yalnızlığımızda ilk birbirimizi bulacağız./
    Sırlarımızı önce birbirimize açacağız. /Sevinçlerimizi birlikte çoğaltacağız.
    Bundan böyle;/İkimiz birbirimiz için en iyi kılavuzuz./Hep birbirimizin iyiliğini istiyor olacağız./
    Olur da şaşırırsak doğruyu birlikte bulacağız./Olur da düşersek birlikte ayağa kalkacağız.
    Bundan böyle;/İkimiz birbirimizin yol arkadaşıyız./Yokuşlarda ve inişlerde hep el ele kalacağız./Dağlarda ve çöllerde yan yana yürüyeceğiz./Yolun sonuna birlikte varacağız.
    Bundan böyle;/İkimiz birbirimizin en büyük yardımcısıyız./Eksiklerimizi birlikte tamamlayacağız./Kusurlarımızı örtüp hatalarımızı hoş göreceğiz./Yuvamızı birlikte şenlendireceğiz.
    Bundan böyle;/İkimiz birbirimizin en yakın dostuyuz./
    Üzüldüğümüzde birbirimizi teselli edeceğiz./
    Sevinçlerimizde birbirimize sarılacağız./
    Mutluluklarımızı birlikte tamamlayacağız.
    Bundan böyle;/Birbirimizi daha çok seveceğiz./
    Birbirimizi seçtiğimize daha çok sevineceğiz...
    Bundan böyle;/İkimiz birbirimize emanet olacağız.
    Senai Demirci
    Darısı Başınıza...

Bu Sayfayı Paylaş