mutluluk ile ilgili slogan

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 29 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    mutluluk ile ilgili slogan konusu ablalar abiler acil mutluluk ile ilgili slogan lazım

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Ancak en silik rolümüzü bile kavradığımız zaman, mutluluğa kavuşabileceğiz.Exupery

Başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur. Diderot

Bu ölümlü dünyada mutlak bir mutluluk yoktur. Her mutluluk kendi içinde bir zehir taşır, yahut, dışarıdan gelen bir zehirle zehirlenir. Cheov

Bütün mutsuzluklar kardeştir; aynı dili konuşurlar.Balzac

Dünyada hiçbir şey mutsuzluk kadar mükemmel değildir. Honore de Balzac

Dünyadaki mutsuzlukların yarısı gerçekleri saklamaktan ve yalan söylemekten kaynaklanır. Arthur Collon

Eğer bir kisi, milyonlarca yıldızda sadece bir tane bulunan bir çiceği seviyorsa, o yıldızlara baktığında mutlu olmasına yeter bu.Exupery

En büyük mutluluk, hür düşünceli olmaktır. Anatole France

En büyük mutsuzluk hoşnutsuzluktur. Simon Lemnius

Hırsını yenebilen, mutsuzluğunu da yener. Richard Baker

3. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

· Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam; bir çok arkadaşım var demektir.

· Faturalarımı ödeyebiliyorsam; bir işim var demektir.

· Pantolonum biraz sıkıyorsa; aç kalmıyorum demektir.

· Gölgem beni izliyorsa; güneş ışığını görüyorum demektir.

· Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu çok uzun buluyorsam; yürüyebiliyorum demektir.

· Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu eleştirileri başkalarından da duyabiliyorsam; konuşma özgürlüğümüz var demektir.

· Otobüs beklerken yanımdaki adam anahtarıyla oynuyor ve ben bu sesten rahatsız oluyorsam; duyuyorum demektir.

· Camları silmem, çatıyı onarmam gerekiyorsa; bir evim var demektir.

· Doğal gaz faturam yüklü geliyorsa; ısınıyorum demektir.

· Yığınla yıkanacak ve ütülenecek çamaşırlarım varsa; yığınla giyeceğim var demektir.

· Çalar saatim sabahın köründe çalıyorsa; yaşıyorum demektir.

· Akşamları kendimi yorgun hissediyorsan ve bacaklarım ağrıyorsa; o gün üretici olmuşum demektir.

· VE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABİLİYORSAM ; MUTLUYUM DEMEKTİR.

Bu Sayfayı Paylaş