Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir konusu Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Tanıtım - Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu İletişim

Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Gaziemir Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu adıyla Emrez mahallesinde, ilçeye 5 km mesafede Ağustos 1986 yılında hizmete açılmıştır. 1986 – 1987 öğretim yılında eski okul binasında eğitim öğretim faaliyetine başlamış, Nisan 1988 yılında yapılan ek binayla okulumuz aynı bahçede bulunan ilkokulla birleştirilerek ilköğretim okulu olmuştur.Okulumuzda tam gün eğitim verilmektedir.
    2008- 2009 eğtim öğretim yılında okulumuz 1 Müdür 2 Müdür yardımcısı 32 Öğretmen 1 Memur ve 6 destek personeli ile eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Gaziemir
    Okulun Telefonu: 232 237 43 67
    Okulun Faksı: 232 253 73 66
    Okulun Adresi: 187 Sok. No:2 Emrez Mah.
    Okulun Web Adresi:
    www.mustafakemalpasaioo.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 291013@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: İbrahim Ethem KESTEL
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuz Gaziemir merkeze 6 km uzaklıkta olup,Konak - Gaziemir güzergahında bulunmaktadır.
    Ulaşım belediye otobüsleri ve dolmuşlarla sağlanmaktadır
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş