Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu Tanıtım - Mustafa fevzi Serinİlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu İletişim

Selçuklu Mustafa-fevzi Serin İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Selçuklu Mustafa-fevzi Serin İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Selçuklu Mustafa-fevzi Serin İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Selçuklu Mustafa-fevzi Serin İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Selçuklu Mustafa-fevzi Serin İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SELÇUKLU MUSTAFA-FEVZİ SERİN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BOSNA-HERSEK MAH.
    Telefon Numarası: 3322417940
    Faks Numarası: 3322417940
    E-mail Adresi: mfevziserinilkogretim@gmail.com
    Web Adresi: -

Mustafa fevzi Serin İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Bu Sayfayı Paylaş