Mustafa Baba İlköğretim Okulu Besni Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mustafa Baba İlköğretim Okulu Besni Adıyaman konusu Mustafa Baba İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa Baba İlköğretim Okulu Tanıtım - Mustafa Baba İlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa Baba İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

1989 yılında Cırıt Meydan Mahallesinin yeni yerleşimlerle genişlemesi sonucu mevcut ilkokulların ihtiyacı karşılamamasından dolayı yeni bir okulun yapımına gerek duyulmuştur.
    Gerek bürokratik işlemlerin çok kısa sürede tamamlanmasının ardından hemen okulun yapımına başlanmıştır ve öğretime hazır hale gelmiştir.
    1989 yılında Fatih ilkokulu olarak açılmış olup 27.11.1990 Tarihinde İlköğretim okuluna dönüştürülmüştür. Halen İlköğretim okulu olarak hizmet etmektedir. ŞUBAT 1994 Tarihinde Adıyaman Valiliği tarafından Fatih olan ismi Mustafa Baba İlköğretim okulu olarak değiştirilmiştir.
    Mehmet Karakuş Okul Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Mustafa Baba İlköğretim Okulu Adıyaman Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Baba İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Baba İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Baba İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mustafa Baba İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MUSTAFA BABA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: DUMLUPİNAR MAH.G.ANTEP.CAD. BABALAR CAMİİ KARŞİSİ

Telefon Numarası: 4163182126

Faks Numarası: 4163182126

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
    http://okulweb.meb.gov.tr/02/02/248358/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş