Mushaf Ne demektir?

'Dini Terimler Sözlüğü' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mushaf Ne demektir? konusu
    Mushaf Ne demektir?

Kur’an-ı Kerim’in, Fatiha Sûresi ile başlayıp Nâs Sûresi ile bittiği şekliyle iki kapak arasında toplanmış haline mushaf denir

2. çok yardımcı oldu zaten ödevimdi bilgime bilgi kattınız yoksa din hocası beni döverdi

3. buket kızım o hocayı dövmek lazım aslnda..

4. Çok yardımcı oldu.Hem de yazılıydık.Valla çok güzel sitee

5. Mushaf etmek nedir peki. Cümle şu şekilde ama anlayamadım bir türlü.

"" BU SALATIN BİR TANESİ 100 MİLYON SALATA DENKTİR.HER KİM BİR MÜSLÜMAN KARDEŞİYLE MUSHAFA EDERKEN BU SALATI ON KERE OKURSA ALLAHU TEALA İKİSİNİDE BAĞIŞLAMADIKÇA AYRILMAZLAR."

6. evetya benimde cok isime yaradiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............

7. sağ olun çarşamba gün din yazılım vardı çok lazımdı Allah razı olsun bu bilgiyi paylaşan arkadaşa

8. ya önceden bilseydim keşke

9. ödevime yardımcı oldu teşekkürler :)

10. ödevime çok yardımcı oldu teşekkürler yoksa din hocası beni napardı bilememmm

11. Kur’an-ı Kerim’in, Fatiha Sûresi ile başlayıp Nâs Sûresi ile bittiği şekliyle iki kapak arasında toplanmış haline mushaf denir

12. teşekkür ederim ödevimde çok yardımcı oldu vallahi :)

13. Yardımcı olmadınız malesef

14. burdan araştırma yapmak hoşuma gidiyor

15. yaa çok iyi oldu zaten lazımdı çok teşekürler ALLAH RAZI OLSUNNNNNN

16. Mushaf Ne demektir?

Kur’an-ı Kerim’in, Fatiha Sûresi ile başlayıp Nâs Sûresi ile bittiği şekliyle iki kapak arasında toplanmış haline mushaf denir

17. sagol sunbu bilgiyi verene perşembe günü yazılım var

18. çk tşk yrdm için :D :D :p

19. çok yardımcı oldunuz teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş