Muhteşem Nickler - Yepyeni Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 15 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Muhteşem Nickler - Yepyeni Nickler konusu
    Muhteşem Nickler - Yepyeni Nickler - Yeni İletiler- Damar nicker - Msn Nickleri - Yepyeni msn nickleri - Renkli Msn Nickleri - Değişik Yazılı Msn Nickleri - DEğişik Nickjler - Farklı Nikler

ßén Sana Kıyar Mıyım O Kadar Hıyar Mıyım!

' HayaLLér GércékLérin Yarısıymı$ Séndé Yarı Yarıya ßénimsin!

' A$k Doqu$tan Kısmét İ$i!

' Ya Déqérimi ßiLsédin Ya Da Déqérin KayßoLmadan GéLsédin!

' ßénsizLik ÖLé Koysun Ki SoL Yanınaßana GéLmék İsté Ama Yüzün OLmasın!

' İcimdéki DéLi KüréséL Isınmadan DoLayı ßakımda!

' Anca Miqdémi ßuLandırırsın ßu Saattén Sonra!

' Hayata Hép GüLüorum Maksadım PoLLiannacıLık DéiL! Hayata GıcıkLık!

' KaLamazsın ßu Hayatta ßakiré En Azından Hayat Koyar 1 Kéré!

' Gécmi$i Géri VérséLér, ßu Kéz En Cok Kéndimi Séwérim!

' ßén ßiLékLérimi Késérkén Kéndimi ÖLdürmék İstémiodum! Sadécé Kanımdaki Séni Yok Etmék İstémi$tim!

' KaLßim Sus Ya Da ßaır!

' ErkékLér Kédi FamiLyasındandır ßakarsın TırmaLar ßakmazsın Kapında AqLar!

' ßéni Séwméktén Vazqéc ßén Sénin Sahté Dünyanda 1 MasaL Kahramanı OLamam!Saat 12: oo'yi CaLdıqında KurtuLamazsın ßéndén!

' $u Gidéni Durdursam Cékip Dé Etéindén, Sorsâna Haßérin Var Mı ÖLécéindén?

' ßén Kücükkén Dé ßöLé Yaparmı$ım Hérkésé Küsüp Küsüp Kéndi ELimi Kéndim Tutarmı$ım (=

ßénim Satacak MaLım Yok Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun' İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun!

' Kurduqum Hér CümLé Sonunda ÜnLém! AL Sana Gündém!

ßén YanLı$tım Sén Doqru' Sésin Vé Yüzün Cok Masumdu!

' ßi Préns ßuLcam Ama Hér Zaman KraL ßaßam OLucak!

ßén Kéndimé A$ıkım Hémdé PLatoniq' ALém A$ık OLuo Sonna ALkoLiq!

' Dü$ünüo Musun Hayatın ßoktan Géctiqini HayaL Et YüzLércé Ki$inin ÖLméni İstédiqini!

2. Siraç

–kaLbım kıRık döKük yaRalı taMıraT neDenıYLe geLip gecici aşklara kapalıyım…

–Ortamın Bittigi Yerde Bis Başlarız Seklimiz İçin Ölür Tarzımız İçin Yaşarız

–birak güneş dogsun birak dunya haine kalsın bırak yalancının degirmenı dönsün amaa yaşamayı bırakma sen yaşakı dünya İNSAN GÖRSÜN!

–ismini güneşe yazdım her safak vaktı dogsun die yüregine yüregımı yazdım için yandıgında benimde yansin die,adini can koydum sen öldügünde bende öleyım die…

–Bit olsam saclarında dollassam,yesem yesem doymasamsonra ister duş al bogulayım ister iki tirnagının arasında citlat kurbanın olayım…

3. Siraç

| ' FırTına'm ' | Sın ßenm Sen estqÇE ßen TiTreRim

diri diri gömülen hayallerimin ardındanbir bir sökülen umutlarım tükendi

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

Ben zaten çevrimdışı yaşıyorumHayat beni engellese ne yazar,engellemese ne yazar

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet, Bu Kız Sensiz Yapamadı AFFET

Her AdımımDa DeriNe ÖLÜYORUM !

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM ! = ' (

qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa

ztn heß söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

-вιя кαç ѕαηιмєтяєℓιк ∂єяι ραяçαѕı мı ؟ уαℓαη кσѕкσ¢α вιя ¢σgяαƒуα σ

-İzLeri Kazınmışsa Silmek Kolay oLmuyor !!! Bu Taşlar Öyle Kolay Kolay Yosun Tutmuyor

-уαтıяıм¢ı ∂єğιℓ∂ιя αşк şιм∂ιкι zαмαη∂α ∂σğαя уαşαя νє öℓüя

-Aşkınız solup gitse bile yıldızlar sizde kalır ! Çünkü Birini Sevmek onu gözüyle dünyayı tanımak ve sevmektir !!!

-AYRILIK ne kadar hoyratça olursa olsun Az şey midir bu !!!

-тєℓєνιzуσηυ αçıк υηυтυρ ıѕѕız υукυℓαяα ∂αℓıηмış нüzüηℓü вιя σтєℓ σ∂αѕı gιвι ѕєνιуσяυм ѕєηι

-Camda Bir kırık gibi seviyorum seni CANÖZÜM !!!

-Çılqın a$k Sokakta Ü$ürken Sıcak Evimizde AkıLLa Sevi$iriz Çoqu KezÖyLe DeğiL mi ???

-Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi ???

-Belki ruh çaqırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çaqırılan ruhun gelirvermesidir

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!!

-Gönlümü alma,başımı okşama Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma !!! kendini Aldatma

-Lacivert Lafların , şairane duygusallıkların ardına sıgınma,,,

ѕєη мєℓєgιм нιç ∂υямα∂αη αgℓαя∂ıη ηιує ؟ gιтмє∂ємє∂ιм вαgℓαηмαктαη кσякαяѕıη ∂ιує ¢αη уєℓєgιм кαяışмαѕıη кıмѕєℓєя вιzє

- || уắйgöηüL уắắй кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ||:

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer Geçici ßu ayrıLık ßir rüya farzet Sonunda zafer bizim oLacak SaBr€T

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız Sevdiğini Özler

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk kalsın
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN!:)

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!:)

gülüşler yalan artık sevdalar duman altı sigaramın ucunda yakıcam bu AŞKI cak kibriti gör dumanı

Sevİyorum Diyen Diller Yalanmis Unuturum Dİyerek UnutulmuyormuŞ O GÜzel İsmİnİn Yerİne İhanet Ve Allahsiz Yaziyor GÜlÜm Allahsiz

sana bir bakacam kalbini içten yakacam sen ne dersen de sosyete kızı seni koluma takacam

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

AsLa KaYbEtDiKlErİm oLmAdI VaZ GeÇtİk LeRiM OLdU(( WAZ GEÇMEYİ BİLMESSEN ASLA WAZ GECİLMEZ OLAMASSIN ))

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Sokakta Geziyor Bir Delikanli Esrar Cekiyor Gozleri Kanli Oyle Bir Sevdigi Varki Allahina Kadar Sevdali

Burasi İstanbul Ferman Gerekmez Delikanli Yuvasidir Cakallar Giremez!!!!

4. Siraç

İntikamsa, aldin isteOoofff n yaptm bn sna, nicin boguosn Yalan A$kınlaCan yakmaksa, yaktin isteBitirmekse tükendim biLe!!

KeLimeLer yetse daha neLer neLer buLdum ELimLe koymuş gibi huzurLuyum !

baSit biR inSan zaManı nasıL öLdürceeNi déqéRLi biR inSaN da naSıL kazaNcaqıNı düşüNüR!

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordubu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi!

5. Siraç

» SEN VARYA SEN SÜTLAÇ KADAR TATLI, LAHMACUN KADAR SICAK, ÇIĞ KÖFTE GİBİ ACILI, DOLMA GİBİ ÇEKİCİ, BULGUR GİBİ ASIL, AŞURE
    GİBİ KARIŞIK, VE İÇLİ KÖFTE GİBİ MÜKEMMELSİN YA!!!!!!!

Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım

Seni sevdiğimi bir kalbim biliyor o da dilsiz

Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır

Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin arasından seninkine benzeyene rastladığında hissettiğin duygudur aşktanımlayamazsın

Seven Unutmaz Unutmuşsa SevmemiştirSevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir

ELVEDA BU SON SÖZÜMDÜR SANA MERAK ETME DÖNMEYECEĞİM ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SENİN ADINI SÖYLERKEN BOŞLUĞA
    İŞTE BENİM İLK ADIMIMDIR SONSUZLUĞA

Dünyada iki kör tanıyorum biri beni göremeyen sen diğeride senden başkasını göremeyen ben!

Gözlerinin daldığı noktada ben varımçünkü o an ben seni düşünüyor olucam

Bir insanın ideallari olmalı;sonsuzluk gibi , bir insanın özlemleri olmalı;umutla açan çiçekler gibi,bir insanın ''BİRİSİ'' olmalı;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa,seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM

Sokakta giderken, kendi kendime gülümsediğimin farkına vardığım zaman, beni deli zannedeceklerini düşünüp Gülümsüyordum

Geceleri erken yatıyorum diye deli diyorlar; budalalar, rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar

Kız dedigin istanbul gibi olmalı;fethi zor,fatihi TEK!!!

Seni unutmak kolay olsaydı,gülen yüzümün ardında sakladığım kalbim,hala o bakışlara vurgun olmazdı

mutluluk ele geçirilecek bisey degil, Ya elde edilmeden önce düsülen bir amaç, ya da elden kaçirildiktan sonra anlatilan bir hikayedir

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak

Güllerimiz olsun kırmızı beyaz,sen beni unutursan kırmızı güller solsun,ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun
    Hani birbirimizi ölene dek sevecektik noldu sevgilim ölen kim???

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm

Yeşile inat,ağaç hala yesermekte,geceye inat gün hala ağarmakta,ölüme inay insanlar hala yasamakta,ben ise sana inat hala sevmekteyıminat bu ya her zaman seveceğim

Yapraklar dökülebilir,güller solabilir herkes seni unutabilirama ben ASLA

Aşkın için çoktan geçtim canımdan esirinim kovma beni kapından; inanmıyorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben hazırım sultanım

Çıkar pembe gözlüklerini gözünden hayata toz pembe bakma!dinsin artık bu acılar diyorsan ,beni sensiz bırakma!

DENİZLERDEN KAĞIT GALGALARDAN KALEM YAPTIM ve SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM ÇOK SAFMIŞSIN BANA İNANDIN ÇÜNKÜ: BEN
    SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM

GÖZÜMDEN AKAN BİR DAMLA YAŞ OLSAYDIN,SENİ KAYBETMEMEK İÇİN,BİR ÖMÜR BOYU AGLAMAYI UNUTURDUM

Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin

Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim

Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana, uzakta olduğun için tutuldum sana, hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana, imkanız olduğun için aşığım sana

Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun, oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım

Bir gün bana soracaksin, beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? , ben Tanrı'yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı'nın sen olduğunu bilmeden

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!

Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz!

Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim

SeNi SeNSiZ YaŞaMaK HaYaTıN BiR CiLVeSiDiR

içekler solabilir,yapraklar dökülebilir,seni herkes unutabilr ama ben asla

Taparsan tepilirsin tepersen tapılırsın

Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi dünya güneşe hasret kalırdı

Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuşkimin acelesi var ki

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

Hayatta bir daha hiç karşılaşmasak bile,biliyorum ki sana rastlamış olmam bile bir ömre bedel

Ne zaman konuşamıyorum,gülemiyor da ağlıyorum işte o zaman sen yoksun

Eğer Birgün O hiç Ayrılmamacasına Sarıldığım Ölümle Uzaklara gİDERSEM,Yağmurlara EmanetsinYaĞmUr_YüReKLiM))

Aşık olmak hayal kurmak kadar kolay unutmak hayalin gerçekleşmesi kadar zor

KAĞITLARDAN DAĞLAR YAPTIM MÜREKKEPTEN DENİZLER YAPTIM HER YERE ADINI YAZDIM HER YERE ADINI YAZINCA SENİ
    SEVDİĞİMİ SANDIN BEN SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir

Yarı durgun olmamlı deniz, ya durmalı ya kudurmalı, sapına kadar saplnmayacaksa hançer, kınında durmalıVe seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı

Aşk büyük bir yatırımdır! Çocuklarda faizidir

Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN

Tükenen askımın sonbaharında nasıl sevdalandım bilemedim kimbilir kapını kac defa caldım seni SEVDİĞİMİ söyleyemedim

AŞK İYİ BİRŞEY OLSAYDI DÜNYADAKİ İLK CİNAYET ONUN YÜZÜNDEN İŞLENMEZDİ

BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN;ANLARSIN DEĞERİN KALBİMDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK GİDERSİN ORAYA
    BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM DİYE!!!

''İnşallah ol sen de böyle aşıl ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin gibi birisine!''

seni yıldızlara benzetiyorum birtanem;onlar kadar uzak,onlar kadar erişilmezsin Aranızdaki tek fark;onlar milyonlarca sen birtanesin

Ne zaman ''sağır'' bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Gravitation can not be held responsible for people falling in love

BİLİRİM SEN GÜNEŞSİN VE ETRAFINDA GEZEGENLER VAR AMA UNUTMA BENDE DÜNYAYIM SADECE BENDE HAYAT VAR SENİ
    SEVİYORUM

Aşk bir elma şekerine benzerYersin yersin sonunda sana KAZIĞI kalır

Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üzerine düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Eğer bir ressam;Gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilirse işte o zaman seni unuturum

Aşk aaaa gibidir, zevkte verir acıda

DENİZLERDEN KAĞIT DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM BANA İNANDIN ÇÜNKÜ BEN SENİ SEVMEDİM
    SANA TAPTIM

Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN

Eğer beni bu sokakta, Bu şehirde ve bu dünyada bulamazsan bilki Gözlerinin daldığı yerdeyim

Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum

NE ZAMAN SAĞIR BİR RESSAM KRİSTAL ZEMİN ÜZERİNE DÜŞEN BİR GÜLÜN ÇIKARDIĞI SESİ ÇİZERSE BENİM SANA OLAN AŞKIM O
    ZAMAN BİTER

Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun

Bu GünLer Kötü oLsa biLeYaRınLar Hep GüzeL oLur DerLerPeki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi

Tanrım tümçiçeklerin solduğu öyle bir sonbahar gecesi al ki canımı vefasız yar koyacak tek bir gül bile bulamasın mezartaşıma

6. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Emeğine Sağlık...
    Hepsi birbirinden güzel nickler :)

7. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

8. kalbim

kalbim Yeni Üye

Aşk Bir Çaydır Sevgi İse Şeker Bizim Gibi Garibanlar Çayı Şekersiz İçer(H)

Bu Sayfayı Paylaş