Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme

'MSN Diğer Paylaşımlar' forumunda Siraç tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme konusu Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme
    Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme

Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi hiç program kullanmadan karşı tarafı sınırsız titreşiminizle delirtebilirsiniz...

Söyleyeceğim aşamaları ne kadar hızlı yaparsanız o kadar seri titreşim gönderirsiniz..[​IMG]

Öncelikle yapmamız gereken şey sınırsız titreşimlerinizile delirtmek istediğimiz kişiyle konuşma penceresi açmak... Daha sonra titreşim gönderiyoruz ve konuşma penceresini klavyemizdeki "ESC" tuşuyla kapatıp tekrar konuşma penceresi açıyoruz..(Aynı kişiyle) Tekrar titreşim gönderiyoruz ve tekrar ESC tuşumuzla kapatıyoruz.. Bu aşamada ne kadar hızlı olursak o kadar seri titreşim yollarız..

Bu olayı kendim bulduğum için hızlı gönderme işini kendim çözdüm.. Sizinle de anlatabildiğim kadar paylaşayım.. Belki yapamayanlar olursa işinize yarar.[​IMG]

1-)Açtığımız konuşma penceresini çabuk kapatabilmek için "ESC" tuşunu kullanıyoruz..

2-)Faremiz MSN'de kişilerimizin bulunduğu kişi listesindeki kurbanın msn adresinin üzerine tıklı olursa "Enter" tuşuyla daha çabuk konuşma penceresi açarız, faremizle tıklayarak zaman kaybetmemizi önler..[​IMG]

3-)Eğer "Enter" tuşunu Num Lock tuşlarının bulunduğu kısımdan kullanırsak, bir fareye bir Entera yetişmekle uğraşmayız..

2. Google

Google Özel Üye

programsız sınırsız titreşim gönderme - msn de titreşim gönder devamlı - programsız sınırsız titreşim

Bu Sayfayı Paylaş