Msn Spaces için Radyo URl leri

'Msn Space Bölümü' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 26 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

  1. _Mr.PaNiK_

    _Mr.PaNiK_ Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    Msn Spaces için Radyo URl leri konusu Radyolar


    Açık Radyo : mms://89.149.209.139/rd-acikradyo


    Adana Radyo Ses : mms://89.149.209.110/rd-adanaradyoses


    Akdeniz Fm : mms://89.149.209.139/rd-akdenizfm


    Alem Fm : mms://89.149.209.110/rd-alemfm


    Anadolunun sesi : mms://89.149.209.139/rd-anadolununsesi


    Best Fm : mms://89.149.209.139/rd-bestfm


    Birlik Fm : mms://89.149.209.110/rd-birlikfm


    Bodrum Fm : mms://84.16.253.180/rd-bodrumfm


    Karadeniz Fm : mms://84.16.253.173/rd-karadenizfmb


    Can Radyo : mms://89.149.209.110/rd-canradyo


    Cem Radyo : mms://89.149.209.110/rd-cemradyo


    Çorlu Fm : mms://89.149.209.110/rd-corlufm


    Dost Radyo : mms://89.149.209.110/rd-dostradyo


    Dost Radyo İstanbul : mms://84.16.253.180/rd-dostradyoistanbul


    Dünya Radyo : mms://89.149.209.139/rd-dunyaradyo


    Ekin : mms://89.149.209.110/rd-radyoekinsu


    Er Fm : mms://84.16.253.180/rd-erfm


    Flamingo Fm : mms://89.149.209.139/rd-flamingofm


    Gün Radyo : mms://89.149.209.139/rd-gunradyo


    Karadeniz Fm : mms://84.16.253.180/rd-karadenizfm


    Kay radyo : mms://84.16.253.180/rd-kayradyo


    Kolej Fm : mms://89.149.209.110/rd-kolejfm


    Lig Radyo : mms://89.149.209.110/rd-ligradyo


    Medya surf : mms://84.16.253.173/rd-medyasurf


    Keşan Fm : mms://89.149.209.110/rd-kesanfm


    Mega Fm : mms://89.149.209.139/rd-megafm


    Mydonose Türk : mms://84.16.253.180/rd-radyomydonoseturk


    Number one : mms://89.149.209.139/rd-numberonefm


    Özgür Radyo : mms://89.149.209.139/rd-ozgurradyo


    Özgür Radyo Ankara : mms://84.16.253.173/rd-ozgurradyoankara


    Özlem Radyo : mms://84.16.253.173/rd-ozlemradyo


    Özmen Fm : mms://89.149.209.139/rd-ozmenfm


    Radyo time : mms://84.16.253.173/rd-radyotime


    Radyo 1 : mms://84.16.253.173/rd-radyo1


    Radyo 16 : mms://89.149.209.110/rd-radyo16


    Radyo 45 : mms://89.149.209.139/rd-radyo45


    Radyo 58 : mms://89.149.209.110/rd-radyo58


    Radyo Aktif : mms://89.149.209.110/rd-radyoaktif


    Radyo Aktif Trabzon : mms://84.16.253.173/rd-radyoaktiftrabzon


    Radyo Barış : mms://84.16.253.173/rd-radyobaris


    Çağ Radyo : mms://89.149.209.110/rd-radyocag


    Radyo Gül : mms://84.16.253.180/rd-radyogul


    Radyo Han : mms://84.16.253.173/rd-radyohan


    Radyo Herkül : mms://84.16.253.173/rd-radyoherkul


    Klas Radyo : mms://84.16.253.180/rd-radyoklas


    Klüp : mms://84.16.253.180/rd-radyokulup


    Marmara : mms://89.149.209.110/rd-radyomarmara


    Metropol : mms://84.16.253.180/rd-radyometropol


    Mydonose : mms://89.149.209.110/rd-radyomydonose


    Radyo Net : mms://89.149.209.110/rd-radyonet


    Odtü : mms://84.16.253.180/rd-radyoodtu


    Pink : mms://84.16.253.180/rd-radyopink


    Plus : mms://84.16.253.180/rd-radyoplus


    Radyo S : mms://84.16.253.173/rd-radyos


    Radyo ses Sakarya : mms://84.16.253.180/rd-radyosessakarya


    Radyo Spor : mms://89.149.209.139/rd-radyospor


    Radyo Şirin : mms://84.16.253.180/rd-radyosirin


    Radyo Şirin Nar : mms://89.149.209.139/rd-radyosirinnar


    Tatlıses : mms://84.16.253.173/rd-radyotatlises


    Vizyona : mms://84.16.253.180/rd-radyovizyona


    Zonguldak : mms://89.149.209.139/rd-radyozonguldak


    Set Fm : mms://84.16.253.180/rd-setfm


    Şafak Fm : mms://84.16.253.173/rd-safakfm


    Süper lig radyo : mms://84.16.253.173/rd-superligradyo


    Ülkü Fm : mms://84.16.253.180/rd-ulkufm


    Yaşam : mms://84.16.253.173/rd-yasamradyo


    Yunus Fm : mms://89.149.209.110/rd-yunusfm


    Show Radyo: mms://84.16.235.90/ShowRadyo


    Power Turk: mms://xiphias.vargonen.net/PowerTurk


    Power Fm: mms://xiphias.vargonen.net/PowerFm


    Radyo Viva: mms://84.16.235.95/rv


    Trt fm: mms://212.175.166.3/radyofm


    Trt Türkiyenin sesi: mms://212.175.166.3/rdtsr (Lig maçlarını veren radyo)


    Trt Radyo 1: mms://212.175.166.3/radyo1



    Yabancı Radyolar



    mms://ms1.capitalinteractive.co.uk/gold_high


    mms://live.eonstreams.com/citadel_tn_chattanooga_wogt_fm.asf
     
  2. Google

    Google Özel Üye

    paylaşım için teşekkürlerr
     
  3. avatar

    avatar Üye

    Eline sağlık paylaşım için teşekkürler
     

Bu Sayfayı Paylaş