Msn Nickleri - En Guzel Msn Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda NeslisH tarafından 31 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Msn Nickleri - En Guzel Msn Nickleri konusu BENİ YAŞATAN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SENNN'''''''''''' BENİ MUTLU EDEN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SEVMENN''''''''''' BENİ ÖLDÜRECEK BİRŞEY VAR Kİ''''''''''''''TERKEMENN'''''''''''''

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış. Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış. Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış. Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.

BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, ŞEHRIN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBIMDEN, BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, KURSUNU BEYNIME SIKAYIM OYLESINE.

BIR KARANLIK GELIYOR YOKLUGUNUN ARDINDAN. NE ZAMAN GUNE$ BATSA BU SON GECEM DIYORUM. VAZGEC YALAN DUNYANIN KOHNE SALTANATINDAN. YETI$IR BUNCA KEDER BUNCA ELEM DIYORUM. BU NE BITMEZ AYRILIK, BU NE BITMEZ OZLEM DIYORUM.

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?..Ben hala burada, terk edip gittiğin yerdeyim...

Ölüm Her Nereden Ve Nasıl Gelirse Gelsin,Savaş Sloganlarımız Kulaktan Kulağa Yayılacaksa,Ve Silahımız Elden Ele Geçecekse,ÖlüM HoŞ GeLdİ SeFa GelDi

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum
    .

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN .!!!

nefret et erkek adı duyunca,merhamet etme yalvarınca,seviyor sanma ağlayınca,erkek dönektir bunu sakın unutma

sen bir yalansın bense o yalanın içinde savrulup gitmiş masum sevgisi olan bir insan

Ben ona resmen aşık o ona resmen aşık o ona resmen aşık o kım bılır kıme aşık .?

aşk bir vişne ye ye kişne

istifamı verdim bu aşktan kaderimi yazarım en baştan anladım ki; senin yüreğin ya demirden ya da taştan.

aLıRız émanéTi boZaRız adaLéTi .. mahaLLémizDén qéciLméz .. éLimizDén su iciLméz .. SiFa cocuquyuZz .. biZ bizé yéTéRZz ! ' Sén qüzéL biR kızSın LiSéLi . ßén iSé acıma duyquSu* oLmayan biR séRSéRi . Sénin éLinDé éSkiSi qißi kaLém kaqıT* . ßénm vücuDumDa JiLéT izLéRi ! déLikanLıLık né Racon késméqk .. né adam öLdüRmék néDé haRac késmékTéDir .. déLikanLıLık akSam oLunca éviné ékméK qötürméqktirb barbie değil harbi kızlardanıs her gelene değil adam olana baqarıs göSe batmaK iiCiin doqmuSum neDen SıraDan oLuyumki yüReiimdeKi yoL tenHa g*tüN yerSe qeCerSiin aDam oLanıda qörDük aNCa LafLa siqErsin varLıqım fark ediLmiyordu ßeLqi ama ... yokLuqum koYar saNa . ... uçurum diplerinde bedenim... ..

Biliyorum İmkansız Bu Ask! Ama Hukmedemiyorum Kendime... Demiştim Ya Hani 'Cunku Yuregim Seni Cok Sevdi!..... Biri Bana GeLsin “O,, da Sensin, Beni Kırmış oLsanda... Bhu Dnya Umrmda Deill .. Snmi Umrda Olcannn.... Bir Kere Sewer İnsan..Ben Sende Denedim O Şansımı ..Hiç Merak Etme ..Son Güne Dek Seninle Bu Yürek.. uFaćık iLqiγi ''aŞк'' iкi LaFєdєηi ''dσSт'' Saηмa...!!! Senden BekLediğim Tek Şey MudLu OLabiLdiğin GörebiLmektir... Benimde Zaten Hiç Gücüm Yok Yüzüm Yok Hiç Umudum Yok Ama BiLki FarkLı Bir HayaLdi İşkenceydi Bazen Çok Güzeldi Ama AnLıyorum Sesimden Kurtulmuşsun Sen Nokta Konmuş Bitmiş En GüzeL Hikaem... OnLarı İnceLtmek İstemedim..OnLArı Sadece Öldürmek İstedim.. KâŁbimiŋ KırıŁdıqıŋı Görméyé Dâyâŋâmâyâcâqıŋı SöyŁémiştiŋ, Kırârkéŋ GözŁériŋi mi Kâpâdıŋ ¿ ? KeLimelerimLe AnLatsam..Tekrar Sana SarıLıp Uyusam..KoLLarında HayaLLer Kursam..GözLerine Doa Doa Baksam..SeninLe Yaşasam.. hikaye yazıLdı ve bitti..! ağLa $imdi oyunun sonu geLdi.. Hiç Kimseye Güwenmezsen.., ALdatıLmazsın.. ßeη ѕєηιηℓє тσρяαğα g∂єяιм ∂ιуєηℓєяι çσк göя∂üм ...ßeη öуℓє ∂ιуєηℓєяι тσρяαğα нєρ уαℓηız göм∂üм...

Oysa yıкılması zor değildi, yüreğime ördüğüm duvarın...

♥Geçmişine sövülmüş bir hükmün infazında ertelendi gülüşlerim…

♥Ayrılıк.. O кanlı zafer.. Şimdi paylaştığımız işte bu....

♥Yaralarımız vardı ve içimize sızardı кan. Ne anılardan vazgeçebildiк nede yeni başlangıçlardan

♥Bugün peк bi yalnızdım… Tek dostum sıcak damlayan gözyaşlarım…

♥Dokunmaya kalksak kanamaya başlayacak kadar taze, sarmaya çalışsak, bir ömür kadar uzak olan yaralarımız vardı…

♥Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

♥Ruhum çok Yaralı Cok Kan akıyor ruhumdan.. Dursun artıк bitsin artıк.. Gecsin ßu yaralar Yoruldm yara alMaкtan

♥Yoкluğun, ismi bile henüz konmamış bir çocuğun katilidir şimdi....

♥DüNya ßiR fiLm açıLıR peRdeN mutLu s0Nda y0k kaçaR hep seNden..NefRet edeRsin seyiRciLeRden..sahNesi geRçek tek 0yun öLümdüR..

♥Doкunma bana…
    кapanmamış yaraLarLa doLuyum

♥Sevdanın кıbLesi yanLış yöndeymiş

♥Beni terк edemeyen bütün
    yaLnızLıкLarım кıskansın seni…

♥Bazen Şu an oLduğu gibi gözLerim,
    Göz bebeкLerime kadar doLup taşıyor.....

♥Cennete göçtüğün o gecenin ardından кara topraktan hiç korkmadım...
    Azrail’ i gördüğüm hiçbir gece sıçrayıp da uyanmadım…

♥Ve sahte gözLer görmesin diye, yüreğine sevgimi de кatıp bu кuytuda sakLadım...

♥Ne efsane tüкenişLerin yüreğine kiLit oldum,
    ne direnişLer , ne hayaLLere sağanaкsız avuntu....

♥LeyLaymış...AsLıymış....AsLında işin asLı bir кuru yaLanmış...

♥Beni “ bildiğim “ kadar değil,
    Bilmediğim kadar sev..

♥söylemedin..söyler gibilerin çoktu..

♥Ben seni sevdiğim zaman yağmur yağıyordu alanlara mahur gözlüm.. Sokaklar ağlıyordu..Kar yağıyor şimdi dağlara…Gitme kal…

♥En Az BeN KadaR biR BeDeL oLaCak öDeYeCeĞiN

♥Dilini Değdirmemek İçin Aşka Susuyorsun
    Hep Susmaların Bana Ya
    Bu Kez Onlar da Benden Yana
    Hadi ´sus´ların İsyanını Durdursana...

»¦« CǻĐıLǻя קяeηŝeŝΐ »¦«

Kanasın herbir tarafın
    //yüzüne kimse bakmasın//
    gününe güneş doğmasın

| | | |. . KARANLIĞA SEVDALANASIN..| | | |

***gecemdesin_gündüzümdesin_bir damla kalbimdesin...*** ***hayat bir oyunsa..kuralları ben koyarım...*** ***ağlaya ağlaya gözlerim...konuşa konuşa kalbim...öldü..*** ***ölüm geldi geçti...ama halen sen gelmedi...*** ***uzak dur benden..sen benim sevgimi asla ve asla haketmedin...*** ***aşk_acıdır_yarana_merhem_bulman_gerek_yoksa_ölü rsün...*** ***_aşklar kasımda başlar...kışın biter.._*** **ben birini çok sevdim..o beni hiç sevmedi...ben birine...kalbimi verdim...o kalbimi aldı götürdü...** **_gözün gözüme baktıkça inanmayacağım beni sevmediğine..._** **aşk bir içkidir...bırakmassan sarhoş olup gidersin...**

-..Gitmek isteyeni bırak gitsin dönmek isteyeni bırak dönsün dönsün ki ne kaybetmiş görsün… -..herkesiN eTikeT oLduğu yeRde beN fiyaT koyaRım.. gözümün yaşını siLdim ben... koşamam kimsenin peşinden... warsın olmasın bu aşkLar...çektikLerim yeter bana... ----'oLüoRum yoqLuunda sadeje oLüoRum ötesi yoq iNaN'---- KaLK qeL desem.."qeç oldu diyeceKsin"..qeLme desem.."yanında Kim war"?? seBepsiz qidenin ardından aqlıyorsan eqer...aqLama..qiden aqlıyorsa eqer..bıraK ßirgün döneceKtir.. yasıyorum bunuda b!L ..!! g!d!yorum adımı s!L .. .. ßEni AnCaq NeFretinLe Yooq EdeßiLiRsin.. Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ' Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri

Suttén Cıkmıs Ak Kasık # `Yatıp yaN gıdén baLıkk veyahut 'Batıp yaN gidén BaLıkk YaLancının yatsıdA sonéN mumu # ` ya$kén egıLen aac # `ImamBayıLttım # ' Kuyuya taş atan déLi ' Dokuz Köyden KovuLan Doğrucu asadadea D[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz] ' İnatcı kOaLa ' Kafese Konulan Bülbül

Bağlamış elimi kolumu Ne kadar uzağa gitsem de kopamadım Ne kadar yakınsam ona Ben o kadar uzağım ondan .. Her taraf tuzak her bir yer yalan Tutulmamış ki hiçbir söz Her yalan dolan var.. Gözünmü KLdı Hyatımda OYun Sandın Galiba ? Yanımda OLmasanda Aklımdasın Her Solukta... Sakın Çıkma Aklımdan... Yarım KAldık En Sonunda... Oyun nickleri , aşk nickleri , güzel msn nickleri Taş Bebek Deilm MElekte Ama Aqlım İi ÇAlışır Beynininn İçi Çok Loş Kurduğun Hayaller Hep Bomboş SokaklarDa PAhalı OLsa Olurmusun Bizimle Serhoş ? İSterdim YEniden Doğmak Yada Hepten Yok Olmak Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben Irak .. Bak dayandım olmadı, çek silahımı vur Elime belime varmıyor affet Bugünüme kusrum var Dostum canımamı kastın var? ben bir pembe diziyim hergünüm bir ölüm...

Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!! Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!... enjekte ettim tüm hayallerimi karanlıaqa...!!! aydınlıqın hapsolduqu karanlıqında özgür bırakıldıqı yerde son çırpınışları ruhumun NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM... Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var çaresi ölüm olan.. ölMeq ya$amaq kdr acI VerebiLirmi!? _''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü ii oynayaMıyoR''_.. Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur ? YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu Anné,kücükkén ßi yérim acıınca öpimmdé gcsin dérdin ya.. KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn.. !! Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..! ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi.. ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM HAYKIRSAN DÜNYAYA ANLAMASLAR DERDİNİ YAŞAMAK GÜSEL DEİPTE KANDIRMA KENDİNİ.... ZıLqıtLarı AqıtLarın Kucaqına Bırakan Bir Şehirde Yaşlenıyorum Hüzne. Aqıt Yakmayı biLmeyen qencLiqim. Acı DemLiyor diLinde. TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var. Seytanın Siparişi.. Hadi Bana B12 Enjekte EdeK ?. Uzak Durun DüşLerimden. Cekin Terapi OrduLarınızı. KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLIyIm. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aynILaR!!! Uzak Durun düşLerimden. ÖzentiLeriniz Kopya FeLc. Hepinize oLan Nefretim Eşit Miktarda. öLüm Yakisir mi Bana ? Ya Da Bu kadar Basitmidir ? KopyaLarim EqiLiyor Aciqa Cikiorum .. Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladım..bugün de yoktu orada!..keşke,keşke hiç gelmese... Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!.. Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz..asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz.. Hergün her saniye her dakika aynı şeyler aynı yüzler aynı gözler aynı sahtelik aynı maskeler.. hayat bir kez daha ağıtlar yakıyor günahlarıma...aynaların aykırı titreşimlerinde görüyorum ruhunu.Tutunmaya çalıştıkça nefeslerime ellerin itiyor beni yine kendi içime ve sözlerinle baş başa kalıyorum... göglerin inleyen efendisi,çağıldayan ruhunla varlığıma lanetini üfle birkez daha...üfle ki asırlardır kendi karanlığında çürümeye mahkum edilen bu ucube tenimin her bir hücresi son kez kavrulsun ve acılı kıvranışlarım anlam bulsun... Ne UnutabiLdim, Ne aLı$abiLdm.. ßöyLe geçior günLerim.. ßen o, gönLü geni$Lerden deiLm!! UNuttuM GeçM!$! $!MD! B!teK Sn VarSıN.. Beni bırakma... Artık gücüm yok ayrılıklara... ! Gözlerinde bir okyanus, Özgürce yüzmeye geldim.. ! Adımların Küçük Ama Dünyam Gibisin, Beni Benle Ötelere g*türen Sensin! ! Seni sevmesi kolay ayrı kalmak zor, unut demesi kolay gelde bana sor.. ! Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken, Döneceğim birgün, kimse beklemezken... ! Bundan böyle dünyamda, ne sana ne sen gibilere yer var..! ! Kapıları kaparım dokunanı yakarım, bende aşkın cesareti var.. ! Uçurum basındayım yapayanlızım, bir filmde oynayan saf bir aşıgım.. Sarıldım sensizliğe can yoldaşım olur diye, Sensiz sokaklarında! Yine yanlış seçim, Yine bir yalancı... Tükettik ömrümüzü ! Aşkın uğruna, Yine bir kördüğüm, Yine aynı hüsran! Aşkın uğruna, Harcadınız beni artık yeter, Her yeni sevgili dahada beter! Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda... Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak! Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle Simdi çok yalniz... sensiz yatagim... Doymadim sana .. aciyor canim... Öyle pismanim ki... ahin ömrüme... Agitin gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Bir gün gelir bir gün geçer, Bazı şeyler hiç ama hiç değişmez! Seni sevdiğim gibi! Bu sabah bir umut var içimde; Nasıl olsa geri gelirsin diye.. Kaç kere bu son demiştim, yapamadım, Gözlerinden kopamadım ! Kendime kağıttan küçük bir sevda yaptım ! Rehin bıraktım, yüreğimi ellerine, Ne olur geri ver kalbimi ...

susacak kadar biLe yanımda deqilmişsin...
    qeç farkettim...

aCımaz benim canım , biR düs biR qerCeim ...

nokta konmus bitmis en qüzeL hikayem ...

kaLbime qömDüm keFensiz öLüLerimi ...

kinimLe чa$aчıP neFretimLe öLeceksin .

Tut ellerimi
    Sakи bırakma
    AğLarsm
    Sиa sarıLp
    SiLme gözyaşLarmı
    Bağırmaya
    haykırmaya çaLışırsm sиa oLaи sevgimi
    sakи susturmaya çaLışma
    иoLr sarıL
    Çözme koLLarиı boynmdn
    Sımsıkı sarL sadece
    Sakи susma
    NeFesиi esirgeme teиimdn

ßen Aradığın deiLim,, Karşına Çıkanım..! ßaktıqım KadarSın.. ßundan ßöyLe ßeni Nerde Görürsen Gör Karsıma Cıkma,, O havaLı güLüşün,,O sıcaK Öpüşün,, Senın Herşeyin Çakma..! Sen ßeni Hiç sevmemişSin ki,Sever Gibi yapmışSın,, KaLßini yoL Gecen Hanı Gibi Her Önüne geLene AçmışSın..! Herşeyde Ndn Sen..?

biqüи pişmaи oLup döиerLerse! Büyük yanLış!!! OиLarı qeldikLeri qibi yoLLarım! Bendeи daha iyisiиimi buLdu! Beи her haLimle ! ●кяαℓıηı ѕσℓℓαяıм●! Beиdeи uzakLara gitmek bazeи zarar bazeи kar! DostLuğum öLeиe kadar sürer ! Düşmanımsa qün qeLir eLbet baиa diz çöker! Beи akLı qel_qit olanLardaиım.! Sewmedim deseLerde eski a$kLarım! Beи yiиede qüи qeLir !! Herkesiи akLlıиda sabahlarım!!!

'Unuturum' diyorsun..
    UnutabiLecek misin?
    Ben senden bir parçayım.. AtabiLecek misin? Hadi kopar parmağını.. KıyabiLecek misin? Ben senin kopardığın parmağından.. Akan kan değiL.. Geriye kaLacak oLan 'ACIYIM' DayanabiLecek misin?

Bülbül feryat eyler yanıktır güle Cesurca aşkımı vurmuştum dile Duymadın vefasız savurdun yele Bana can deyipte kaçışın neden? Beni hasretinle yakışın neden ?

Giderken bıraktın gönül yasını; Taşırım kalbimde aşkın hasını; Silmeye razıyım yürek pasını; Dert ekip hüzünler biçme diyorsun…

Hicranın yüreğe acı verse de, Gözüm vuslatını arar bulamaz, Koca çınarını yere serse de, Hep sana boşalır senle dolamaz.

İlk bakışıda İlk gülüşüde Seni unuttuğum gibi Unuttum Unutan Ben değildim aslında Sen Unut dediğin için Unuttum

Hazanla dökülmüş dalım kanadım Yorgun yüreğimi yine sınadım Azrail bitti der bense onadım Her gün her saniye ölerek sevdim

Hep biraz hüzün var gecemde bu kadar sitemlimi olacak sözler sende eğer gitmeyi kafana koymuşsan azrailim ol,canımı alda GİT.....

Dengesizdir ruh halim..

Bundandır değişken yansımalarım.
    Varken yok olabilirim.
    Kayqan bir zeminde gibi kayabilirim. . .

-Haff sallanan ruh halindeim . . .

"...yetmiyor zaman dağınık düşleri
    köreltilmiş gözleri sahiplenmeye..

ve devam ediyor hayat
    en lazım yerinden hızla incelmeye...''(!)

Nefes aLamıyoRum , seNiN soLuğuNu taşımayaN şehiRLeRde...

şimdi bén susuyorum, yaLnızLıqa taLip séndé sus bana sus ki, bir daha öLméyéyim…

siz hiç makyajsız palyaço gördünüz mü?

ben her gece aynada görüyorum...! ! !

YaşadıkLarım bir masaLdı yiné... KurdukLarımsa hayaL...

Düşünméktén utanmıyorsan, söyLéméktén dé utanma!

Her sözüm dudaklarda gülüş oldu dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu..

seni yine Sevemem Sevemem.. Yine Yeniden aŞkım diyemem..

Hayat bana o güzel kaynamalarıından birini yaptı...yUİpİİiİiii xD

gülümse hadi,, bulutlar gitsin...

zaten dogru duzqun olmadı ki şu hayatım ... aLışdm sende incit kır beni .. aqLar aqLar susarm ..! x(

ßana SarıLıp

ßir Kere HerŞey Çoq qüseL oLucakdießilseydN
    umrumdA oLmazdı hiÇ ßişeY !

sahte qülüşLer aLtında sakLadığım,
    mutLuLuk resmLernin hepsni siLdm.
    aLınmayın
    oLmadığım qbi qörünmek bana qöre değilmiş...
    Gittiğim eğer bensem, söyle bana kimden gittim?
    Sende yoktum zaten ben, ben yine bende bittim...

saNma yaLanLar içiNdé Bén qiBi Bi doqRu buLursunN..!

KaLbim qizLi Bahçé...

kalbimin yolları ıssız g*tün yerse geçersin,Adam olanı da gördük,anca lafta seversin.

sonbaharda yaprakları dökülen ağaçlar gibiyim..
    benimde umutlarım döküldü!
    son bi yaprağım kaldı güçsüz dallarımda..
    şimdi tek çabam onu büyük fırtınalara karşı korumak!

En zoru seninleyken sensiz olmakmış*

Arkası yarın olmuş hayat , yarı leziz yarı bayat. (!) x/ Ben senin saçlarını, suçlar bakışlarını, Geveze susuşlarını bile özledim..

уαzмαk ιѕтєяιм α∂ıмı ∂
    єƒαℓαя¢α..∂υ∂αкℓαяıмℓα ∂υ∂αкℓαяıηα..

Al canımı deme bana...
    Sar beni son bir kez Daha...^^

HatıraLaaarr..
    hatıraLar unutuLmaz.
    duyquLarıma esir oLuorm seni qörünce. insan bin kere mi yanıyor bir kere sevince. Ruh bedenden ayrıLıyor çekimine qirdm.
    Bir kere daha yandım ama canım gördüğüme sevindim

BeLqie umRUnda biLe deiL ama Bn senSizLiqi seFmedim..

söLe bna seBepsiZ aFFederMy aShq..?? SefeN bu qaLbin çıqLıqlarnDa duaLarınDa biLe haLa Sn varSın hiÇmi duuMuorSn..? Dünya uMrumdA deiLqie havLaan qöpeqLer uMrumDa oLsun..! qiDerSn sheNy aRarım.. qiDerSn Can aLırım.. soNa CanıMa qıaRm yeMnim oLzun.. YaR qiTme ben sensis yaShaYamam..yaR qiTme qözbebeimsn dayanamam..duR qiTme seviorm unutamam..yaR qiTme ichmdesn atamam.! Suda eRieN aSpriN qiBiiM... HoşurTuLu ve paRamparÇa.. saNa fasLa qeLdiiMi havLayaRaqh deiLde qoNuşaRaqh sölemei deNeseeDin iÇimDeqie hayVan seFqiSy bu qdR asaLmış oLmııCaqhDı..!!

Yalanlarla kurduğun dünyamı gerçeklerin yıktı!

Sen gözlerimde bir renk,
    Kulaklarımda bir ses ve içimde bir nefes Olarak kalacaksın…

*

Ölmek vardır aşkta ama uğruna ölemeye değecek bir şeyler yaptıysan…

kırılan / her / parçada / senin / yüzünle / karşılaşıyorum ! ..

Sessize aldım hayatımdaki herşeyi..

Sana üç sözüm war

insan oL
    insan oLmaya çaLış
    insan oLmak için uraş

Hayt her zamn böyLe şansLar sunmaz insna...
    Sundqnda da bunun deqerini bLmek qerek.
    Ve ben,bna verdiqi bu şansı sonuna kadar kuLLanmaya kararLym.

Bir öyküsn sn artk...
    Hep yazıLack;ama,Sonu qeLmeyecek bir öykü^^.

Bir masaLdı bu..
    Hep sen anLattın...
    Çocuktum..
    İnandım...

ıssız sokaqın ...
    O pis kö$éSindé
    AqLayarak öLmék istiorm!

ßuL Damarımı/ßas iLacı~Dindir Acımı ..

Hersey bıraktıqın qibi Ama ben haric..

0Lmadı sensiz..!

Sen bilmesende, anlamasanda..
    Sevgimi sen tahmin edemezsin!

unutmak istedim..
    istemek unutmaya yetmedi..
    istemek seni bana getirmedi..
    istemek yetmedi..

Hatırlarsan ?
    Alışırsın demiştin bebeğim..

Bak! Alıştırdım kendime

Yalnızım Demeyi!

sen kaybettn gidi$in aglatmz.

Hatıralar hiç silinmiyor..
    Hiç silemediğim gözlerin gibi..(!)

Ayna yazılar vardır;

ruhuna çevrilmiş...

Bakmayı bilirsen kıymetli kelimeler...

En kuytu köşelerinde yapacağın bir gezinti

kendine bile itiraf edemediklerini çıkarıverir günyüzüne...

Karanlığa güneş açar

ve sersemce fikirlerin yere basmaya başlar.

İşte o zaman...

Ne suskunluğun anlamı,

ne seslerin karmaşası kalır.

Sadece, "beyazın üstüne siyah"...

tek ßaşımı deiLL ßiriyLe warım ßenn…

hany kaDerindm ya seinn
    ee kaDeri hiç bir şey siLemesdii..
    ama qiddn baq biddmm.
    Bitirdn hayat hikayemi..

iyiLeşirmi kaLbde bıraktıqn yanık izi…

2 yastıqLa 1 çaRşafdı aLdatıLışımn tek tanıqı..

heR aşkk asidir deRdn hani aşk qimseye boyun eqmesdi..

a+ş+k=shen-ben=?

utanmak elde değilkie düsüürken seni

onu cok seviyorum ama baskasının

boyumdan büyüklerini sevdim bana değer vermediler

ölüüncede sevsem seni

Ruhn Satılmşsa Çarşı Pazarda Teselli Arama ßoş Sokaklrda Mazin Kirlenmşse Lekesi Çoksa Erkekliğn Neye yarar Şerefn Yksa.. *uNuDsaNa LhaN bény,tükür ağzından ismimi VebaLı biR hücRe gibi SarSan kaLbimi...HeR aLdıqım neFeste öLsek biRlikte!!!! *Delikanlı taklidi yapıp concon erkekler soyundan olan onlarca zawallı Serseri midemi kaldıran! Ben browni sefioRuym ama Öküzzz.. gibi yemiorum FazLa RaaduM rahatSız edeR my? edSe biLe FarK edeRmi ? KopuCaksa KopSun biitiiCekSe biitSin beNi SeFmeen WarSa S*kTir oLup qiTSiin göSe batmaK iiCiin doqmuSum neDen SıraDan oLuyumki. FarkıMın Farkindaiim g*Te qeLdii aSkımız iiKiimizDe şaşkınız .. KendiiNiii bi boK saNanLar qerCekten Sandıqınız qibisiNin KalmaSı qeRekenLer Zatii yanımDa s*kTiir oLup qideNler qimin umRunda .. yüReiimdeKi yoL tenHa g*tüN yerSe qeCerSiin aDam oLanıda qörDük aNCa LafLa seFerSiin . No aSk No DırDır Yes Makara Yer qırqır sefdiiM onu neDensiin seFmedii beNii ŞerefSiin FarK etmeS biiS kaLDırdıqımız g*Tü iinDirmeSiinine biiLiiRiis varLıqım fark ediLmiyordu ßeLqi ama ... yokLuqum koYar saNa . ... I doNT sTop Lowinq you | aNLamı : seNi sevmeyi eNgeLLeyemem | qÖzümDé büyüttükLeRim,qÖtümLe qüLdüqLerime es deqeRmiss qüLümsememi seFiorum sni düşününCe .. HeR an bna baqan qHösLeRinDe qenDimy buLduqum seFqiL*m <3 ßèn Sna ßa$roLLük tèkLif ettm ama sèn sadècè sèvi$mè sahnèLèrndè oynamak isdèdn ! ...Çünkü ölüm yok oluş değil yeniden doğuştur. Hayat benden aşdıklarını nerene sokucaksın acaba O! Kendi zehriyle can veren tek yılan! Adını unuttum! Onu unutamadım!

2. Dine

Dine Özel Üye

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!….

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun….

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem..

HiÇ BiR YALAN SeNiN Ki KaDaR CaNıMı aCıTMaMıŞTI..

Aşk meğer; Sevipte KAYBETMEKMİŞ….

Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!

unut gitsin diyorsun kolay olsa unuturdum biliyorsun

Şimdi geri dönsende sevemeM …Kalbim yok artık bitti!!

TESADÜFEN DOĞDUM MECBUREN YAŞIYORUM..!

Dєğιşтєяємєzѕιи вєиι, кαѕмα вσşα вєи вυуυм

вιяαz нυуѕυz вιяαz кıяıк вєи кєи∂ιмℓє мυтℓυуυм…

нá¥áт ¥íñé…; qíяí$, qéℓí$мé, ѕσηυç.. qíяí$ ; ñé∂éñ§íz… qéℓí$мé ; úмíт§íz…§σñυç ; géяéк§íz/

Düştüğüm her hatada.. Bir canavar tanıdım..
    Korktum lakin her seferinde elini sıktım!!

Sen nekadar cok konusursan konusBoşa! anlamak ıstedıgım kadarını anlarım…

iZiN v£R qid£yiM öLüm£…BKTıM YeTeR q£Lm£ üSTüM£

qüLdüqüM HaYaT Ya$aMıMda sOn SaHn£

αякαм∂αη кσηυ$αηℓαя αякαм∂α тαкıℓмαуα ∂єωαм єтѕιηℓєя!

вєиι вιℓєи вιℓιя вıℓмєуєиιи∂є вıℓмєк gιвιι вıя αуяı¢αℓıgı уσкTuR…

BaktıM oyuN §ıkTı, bıRakıR kaLkaRıM !!

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

Dünya boşa dönebilir ama ben geri dönemem yapamam birdaha ölemem

beni benden eden sen değilMsin!!!

—KaLBiMin MezarLıkTan Tek FarKı; qömDükLeRimin KeFeNSiz oLMaSı—

вєη ѕєηι υηυттυм вιℓє ѕєη нαℓα ηє ѕαуıкℓıσяѕυη!ѕєηѕιz уαşαмαуı öğяєη∂ιм вєη ηє ∂υяυσѕυη..!

ßos hayat kimine qöRe hos hayat !

hep boş yere aLdandm.. boşLukLara sapLandm… yaLan aşk!!! yaLancısın!! artk sana inanmıorum!!!

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!…

Hayat Aslında Basittir Zor Gelirse Bas İttir Baktın Olmuyo Has…tir..

BEn aCıyı Sevda Sanmışım…..

Korkuyorum aCıya alışmaktan,kOrkuyorum her acıyı seVDa sanmaktan…

Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır!!!

Susuyorum Artık Gerçekten susuyorum..!!!seN konuşsan BiLe BeN diNLemek
    İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M..!!!

AranıLan TeseLLıLer Neden Hep mesquLe Dutsu…

**karanlığın bana gülüşüne kanmayacaım artık !!

ŞiMDi GiTSeM KOYMaSKi… KaLSaM NeYe YaRaRKi… SaNa Aşk HiÇ YaKıŞMaDI BeN YaKıŞTıRaMaMKi!!!

Yokum işte… bunu sen istedin!!!ßenim iÇin öLdün sEn ya$ıoRum DeSende

‘kaybedeCek dü$Lerim yOk ki pe$Lerinden ko$ayım..

bütün derdim, keLimeLerLe benim..’

| Sevmeyi SenDen iyi Bilirim ama…BiR KalemDe De SiLeBiLiRim.. |

KaL Dedim Gittin .. Benim HikayemDin Bittin ..

[v€fAsIzLaRa KalDıYsA ßu YüReK İ$i ZoR OlsA g€r€k]

sen bana git demedin..ben sana tutunamadım…en tuhaf uzakta kalışım oldun…”hoşçakal ” bile değildi son sözüm..

bekleseydin sana ömrümü verecektim, bekleseydin seni sevdiğimi söyleyecektim,bekleseydin senn için ölecektim ama keşke; bekleseydin…

Çek ellerini hayatımdan git!!

Artık ne kaybedecek
    Ne de konuşacak bir şeyimiz kaldı

Sadece bir gün istemiştim…Mutlu olmak için bir gün çokmuydu sence.
    Hergünkü gibi,bügünde hayatın yan etkileri devam etti üzerimde….

Gerçek Durmaya ÇabaLıyorum.
    Nefret Etmekten ,Sevmemekten, ELe$tirmekten, Fikrimi SöyLemekten Korkmuorum!
    Ama ‘TERS’OLuorum KimiLerine ..?
    Ben Kabıma Sığamıorm..
    Sıvı DeğiL Katı HaLdeyim Hep!Kö$eLerim var.
    BazıLarına Çarpıyorsa YapabiLecek Hiç Bir $eyim Yok!
    SadeceTanrıya Ve Kendime YaLan SöyLemiorum..

Tanrı Korkum Var..!İzLeniorum..!

NeYDen KaYßeDiLiR…..
    heRkesi KeNDiMiz Gißi görMekTen…

cok dogRu bi Laf yaşıorum ßiLiorum….

Küçük yaLanların ortasında biz..
    Büyümekten korkan yetişkinLeriz..

Kendini Cok zorLama en qüseL seyLer onLarı en az BekLedqnde oLur..

KeLimeLerLe anLatıLıCak kaDar baSit biRi deGiLim ‘!!

Varlık bir harftir, sen onun anlamısın….

||Bir mucize istiyosan gerçektende ihtiyacın olmalı||

··•» ·• × ßozαя мî §αήdîή αCïℓαя × ßεℓαÿα αŧℓαя Gįdεяįм × •· «•··

ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уяη σℓмαѕıη вgη вαηα уєтєя…!!

Canıma TaK Eden NedenLerim Var..!

KaLBim TeK ßasınada Atar DesteK ünite İstemezz.!

İKimiz meqer Çokmuşuz ßu resme…!

kuzuLar ıcın aqLaYan kurTLarda wardır haYaTTa …!!!

Burda ümitLer keLebekLer kadar Ya$arrr..

YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )

Cehennemde ya$adıqım ıCın
    cennet haKKımdı…

özüR diLérim séni üzmék istémédim. én iyisi intihar édiyim dédim, éttim..!!

canim ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki ?

YeTer ki OnuR* suZ oLmaSn a$k…

||[5iah ßeaz ßiRr Hayat Ya$ı0rmM.!! ßendn r3nkLi ifaDeLr ßkLeme

ßény kayßédérsén ßi daa asLa ßuLamassin o ac qösLü kaLBiné raat ßatmasin

CoKK $erefsiz qöRdüm ama Hic Biri Senin Kadar ProfesyonaL DeqiLdi..!

2 çocuğum oLsa ..akLım saLıncakta saLLanır…büyümek istemiyoruM..anneM babaM yaşLanır..

aLdandım qörDüqüm masaLLara..

Bu Sayfayı Paylaş