Msn Kişi Listesini Başka Bir Adrese Aktarma Resimli anlatım

'MSN Diğer Paylaşımlar' forumunda SeLeN tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Msn Kişi Listesini Başka Bir Adrese Aktarma Resimli anlatım konusu Msn Adresindeki Kişi Listesini Başka Bir Adrese Aktarma

MSN adresinizi değiştirmiş ve kişi listenizin tümünü yeni aldığınız MSN adresinize taşımak istiyorsanız yapacağınız işlem kolay.

Messenger kişi listenizin olduğu pencerden Kişiler / Anlık İleti Kişilerini Kaydet diyerek kişi listenizi sizin belirleyeceğiniz bir yere kaydedin. (Windows Live Messenger)

Yeni adresinizle oturum açın ve Messenger kişi listenizin olduğu pencerden Kişiler / Anlık İleti Kişilerini Al diyerek daha önce kaydettiğiniz kişi listenisini yeni adresinize alın.(Windows Live Messenger)

Windows Live Mail’e daha önce kullandığınız mail programlarındaki kişilerinizi almanız mümkün.Daha önce bilgisayarınızda bulunan ve kullandığınız Windows Mail veya Microsoft Outlook gibi diğer mail programlarında bulunan kişilerinizi ve kişi bilgilerinizi Windows Live Mail’deki kişi listenize aktarabilirsiniz.Bu işi yapmak için yapmanız gereken aşağıdaki adımları teker teker uygulamaktır.

Adım Adım Aktarım

1. Windows Live Mail’i başlatın.
    2. Pencerenin sol alt köşesindeki “Kişiler” tuşunu tıklayın.
    Not: Menü çubuğunu göremiyorsanız, lütfen “?” simgesinin yanındaki “Menüler” açılır simgesini tıklayın ve sonra “Menü çubuğunu göster”i tıklayın. Menüler açılır listesini açmak için klavyenizden “ALT” ve “M” tuşlarına da basabilirsiniz.
    4. Menü çubuğunda “Dosya” menüsünü tıklayın, “Al” üzerine gidin ve almak istediğiniz adres defterini tıklayın.
    5. Gözatmanız istenirse almak istediğiniz kişi bilgilerini içeren dosyayı seçin ve “Aç”ı tıklayın”.

Notlar:

* Windows Live Mail’i ilk kez açtığınızda Outlook Express veya Windows kişi listeleri otomatik olarak alınır
    * Windows Live Mail’de bir Windows Live ID ile oturum açtıysanız kişilerinizde yaptığınız her değişiklik Windows Live Messenger, Windows Live Hotmail ve diğer Windows Live ürünleri ve hizmetlerinde etkinleşir. Windows Live Mail’e hiç oturum açmadıysanız kişiler listeniz yalnızca eklediğiniz veya aldığınız kişileri içerir.

Bu Sayfayı Paylaş