Msn de Cama Hareketli Gif Koymak

'MSN Diğer Paylaşımlar' forumunda Siraç tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Msn de Cama Hareketli Gif Koymak konusu msnde cama hareketli gif koymak
    msnde cama hareketli gif koymak

Msn Hareketli Görüntü Resimleri

Hareketli avatar, hareketli görüntü resimleri, dynamic display images

Msn hareketli avatar paketlerini yüklemek için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız... Sizlere ücretsiz olarak dağıtılan Msn Göz Kırpma paketlerinin bazı dosyaları, kurulumda sorun yasamamanız için .exe uzantılı olarak ayarlanmıştır. Lütfen download işleminden sonra dosyaları virus taramasında geçiriniz...
    1- Msn hareketli avatarları yüklemek için öncelikle sisteminizdeki bazı dosyaların değişmesi gereklidir. Bu işlem sisteminize bir zarar vermemektedir, tek amacı Msn sitesine bağlanmadan elinizle hareketli avatar yüklemektir. Bunun için Msn hareketli avatar yükle yazısına tıklayarak sistem dosyalarını download edelim...
    2- İndirdiğimiz dosyayı çalıştıralım. Dosya otomatik olarak windows\system32 klasörü içerisine mswinsck.ocx , MSWINSCK.DEP, MSWINSCK.oca dosyalarını otomatik olarak kopyalacak ve varolan dosyaların üstüne yazacaktır...
    3- Bu işlemden sonra artık hareketli avatar yüklemek için sistemimiz hazır. En alttaki linkten hareketli avatar paketini indirip açıyoruz. Açılan klasör içerisinden mcoinstall.exe programını çalıştırıp, aynı klasör içerisindeki herhangi bir hareketli avatar dosyasını gösteriyoruz. Hareketli avatar dosyaları .MCO uzantılı olanlardır...
    4- Msn Live Messenger programı açıp yüklediğiniz avatarları deneyebilirsiniz...

Msn Hareketli Avatar Yükle Download

Bu program ve anlatım size sorun çıkarıyorsa altta bir konum daha var onu deneyin daha kullanışlı..

msn e hareketli avatar yüklemek ama öYle normal avatarları sırayla deiştirerek falan demiorm bu msn in kendi hareketli avatarları size hem prgram veriorm hem de 100 tane de hareketli mco uzantılı resimleri yani hareketli avatarları... hareketli avatarların boyutu yaklaşık 5.5 MB çnkü içine 100 tane koydum... ayrıca prgram da sanrm 74 KB yani o kadar da büyük bişi diil!!!

Alttaki resmden de anlaşıldığı gibi BROWSE butonuna tıklıyoruz!

Daha sonra alttaki ekran açılıyor ve ordan da size verdiğim 100 tane avatarın olduğu dosyayı bulup tıklıyorz

daha sonra size seçili olarak MCO dosyaları çıkıyor alttaki resimde olduğu gibi

ve burdan da seçtiğim ADD tHESE tO MSN i tıklıyorsunuz böylece hareketli avatarlar yüklenmeye başlıyor!!!

yalnız tavsiyem hepsini birden değilde her seferde 5 yada 9 tane şeçip yüklemeniz bu şekilde daha çabuk oluyor

prgram ve 200 tane hareketli avatar için

http://rapidshare.com/files/88914853...vatar.rar.html

Daha bitmedi Msn için 100 adet yeni göz kırpmaları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

nasıl yükleyeceğinize dair bilgi bir world belgesi içindedir (resimli anlatım)

http://rapidshare.com/files/1093246/...Kirpmalari.rar

Kod:
    Rar Şifresi: imaginary_husen

1 kişi bunu beğendi.
  2. _NewsMan_

_NewsMan_ Üye

Evet ben yaptım oldu saol kardes

3. McRaSCaL

McRaSCaL Yeni Üye

ya ben yaptım ama mcolar secıorm add olan yere baısorm yuklemıor oyle bklıor basıorm aynı tas aynı hamam 2 tane 5 tane secıom yuklemıo

4. UquR

UquR Üye

Plus Yüklümü Arkadasım Sende

5. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Paylasim icin tesekkurler.. Cok faydali olmus

6. neke35

neke35 Yeni Üye

kardeş linkler açılmıyorrrrr

7. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

kardeş ilkinde yönlendirdiği sitede sorun var diğer linkler sağlamdır

1 kişi bunu beğendi.
  8. Rule

Rule Yeni Üye

Çok Güzel. Ellerine sağlık güzel bir çalışma ;)

9. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Emeqine Saqlik...

10. Google

Google Özel Üye

Paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş