MozillaCookiesView 1.22 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

MozillaCookiesView 1.22 Download konusu MozillaCookiesView 1.22 Download

Tanıtım:
    MozillaCookiesView, Netscape ve Mozilla tarayıcılarının "Çerez Yönetimi" uygulamasına alternatif bir yazılımdır. MozillaCookiesView ile bütün tanımlama bilgilerini ayrıntılarıyla görüntüleyebilir, tanımlama bilgilerini metin(txt), HTML veya XML olarak listesini çıkarabilirsiniz. Ayrıca istenmeyen tanımlama dosyalarını silebilir ve silinen dosyanın yedeğini alabilirsiniz.

MozillaCookiesView, hemen hemen tüm Windows işletim sistemlerinde çalışabilir ve Netscape/Mozilla tarayıcılarının herhangi bir sürümü ile oluşturulan tanımlama bilgilerini okuyabilir. Eğer Netscape/Mozilla taracıyılarının eski sürümüne sahipseniz tanımlama bilgilerinin yerini bulup, "Select Cookies File / Folder" bölümünden yerini göstermelisiniz.

MozillaCookiesView, herhangi bir kurulum veya ekstra DLL dosyaları gerektirmez, çalıştır/kullan şeklindedir. İstediğiniz dosyaya kopyalayarak çalıştırabilirsiniz. Eğer Netscape/Mozilla tarayıcılarının ileri bir sürümüne sahipseniz yazılım, tanımlama dosyalarının yerini otomatik olarak bulabilir ve görüntüleyebilir. Eğer siz tarayıcınızda birden çok profil kullanıyorsanız "Select User Profile" bölümünden diğer profillerin tanımlama bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Yazılım, sizin tanımlama bilgilerinizi otomatik olarak bulamazsa, siz "Select Cookies File / Folder" bölümünden tanımlama bilgilerinin yerini gösterebilirsiniz. Yazılımın ana penceresinde kolaylıkla bir veya daha çok tanımlama bilgisini seçebilir, daha sonra silebilir, klasöre bilgilerini kopyalayabilir veya onları Metin(TXT), HTML veya XML olarak alabilirsiniz.

Yenilikler :

Mozilla Firefox 3.0.1 ile oluşan çalışma sorunu giderildi.
    Bazı sistemlerde hata vermesi düzeltildi.

Not :
    Programın Internet Explorer ile uyumlu olanını buradan inndirebilirsiniz.

Editörün Notu :
    Programı sitemiz için denedim. Kullanışlı ve basit bir program. Çerezleri tamamen listeleyebiliyor ve üzerinde işlem yapmanıza izin veriyor. Bu sayede sistem dosyaları içinde tanımlama bilgilerini bulup silmek için uğraşmıyorsunuz. Eğer siz de uğraşmamak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Sürüm : 1.22

Boyut : 39 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

Üretici Firma : NirSoft

MozillaCookiesView 1.22

Bu Sayfayı Paylaş