mouse çeşitleri resimli anlatım

'Diğer Driverlar' forumunda _KaRiZmA_ tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    mouse çeşitleri resimli anlatım konusu [​IMG]

BU SON DERECE NORMAL GÖRÜNÜMLÜ MOUSE ASLINDA SİZE KARŞI YAPILABİLECEK BİR ŞANTAJIN BAŞ ROL OYUNCUSU. İÇİNE GİZLENMİŞ BİR MİKROFON SAYESİNDE ETRAFINDAKİ KONUŞMALARI VE SESLERİ KAYDEDEBİLEN BU MOUSE A DİKKAT ETMEK GEREK

RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEY SADECE TELEFON ŞEKLİNDE BİR MOUSE DEĞİL, AYNI ZAMANDA GERÇEK BİR DE TELEFON. SKYPE ÜZERİNDEN KONUŞMA YAPABİLMENİZE OLANAK VEREN BU MOUSE'UN ÜZERİNDE BİR DE SES KONTROL DÜĞMESİ BULUNMAKTA.

BU JOYSTİCK GÖRÜNÜMLÜ MOUSE DA JOYSTİCK'TEN KOPAMAYANLAR İÇİN İDEAL. ERGONOMİK TASARIMLI VE USB GİRİŞLİ OLAN BU ÜRÜN DE BİR MOUSE'UN YAPABİLECEĞİ HERŞEYİ YAPIYOR.

İŞTE OTURDUĞUNUZ YERDEN ÇOK RAHAT KULLANABİLECEĞİNİZ BİLEK AĞRISI YAPMAYACAK BİR FARE. ÜZERİNE UYGULADIĞINIZ BASINCI İÇİNDEKİ SENSÖRLER İLE ALGILAYAN BU MOUSE STRES TOPUNA DA HAYLİ BENZEMEKTE.

İLK BAKIŞTA LEGODAN YAPILMIŞA BENZEYEN BU FARE ÇOCUKLUĞUMUZUN BİLGİSAYAR KAHRAMANI SUPER MARİO ŞEKLİNDE. PEK ERGONOMİK GÖRÜNMEYEN BU MOUSE'DA USB DESTEĞİ BULUNMAKTA.

ÖĞRENCİLİK HAYATI BOYUNCA KALEM TUTMAYA DOYAMAMIŞ KULLANICILAR İÇİN OLDUKÇA KOLAY GELECEK BİR MOUSE OLAN WOWPEN, OLDUKÇA ERGONOMİK BİR TASARIMA SAHİP.

BU FARE DA ESKİ BİR NANELİ ŞEKER KUTUSUNDAN YAPILMIŞ. ERGONOMİDEN OLDUKÇA UZAK GÖRÜNEN BU FAREYİ KULLANMAK İÇİN PEK BİR MANTIKLI SEBEP GÖREMİYORUM.

BU GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEY BÜTÜN OLARAK BİR MOUSE. ESKİ BİR NES KOLUNUN ALTINDA OPTİK SENSÖR EKLENEREK YAPILAN BU MOUSE'UN YANDAN ÇIKAN KABLOSU KULLANICIYI DELİRTECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR.

JAPON BİR FİRMANIN ÜRETTİĞİ BU KABLOSUZ MOUSE ŞEKİL OLARAK MERCEDES KASKINDAN ESİNLENİLMİŞ.

BU MOUSE EKRANDA GÖRÜNEN İMLEÇ ŞEKLİNDE TASARLANMIŞ. PEK ERGONOMİK GÖRÜNMESE DE OLDUKÇA ZARİF BİR TASARIMI BULUNAN MOUSE'DA 800DPİ OPTİK SENSÖR BULUNMAKTA.

BU MOUSE İSE AYAKLA KONTROL EDİLİYOR. İKİ PARÇANIN BİR TANESİ HAREKET DİĞERİ İSE TIKLAMA İÇİN. İKİ PARÇADA DA 360 DERECELİK BASINCA DUYARLI MEKANİZMA BULUNMAKTA.

1 kişi bunu beğendi.
  2. _NewsMan_

_NewsMan_ Üye

Bu Sayfayı Paylaş