Motorola Droid 2 Özellikleri Resimleri

'Motorola' forumunda SeLeN tarafından 31 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Motorola Droid 2 Özellikleri Resimleri konusu Motorola Droid 2 Cep teelfonu - Motorola Droid 2 Özellikleri - Motorola Droid 2 Telefon Tanıtım

Verizon Wireless ve Motorola yeni modelleri Motorola Droid 2 Smartphone cep telefonunun 11 Ağustos tarihinden itibaren ön siparişli satışına başlanacağını duyurdu. Zengin özelliklere sahip olan Motorola Droid 2 akıllı cep telefonu gelişmiş Q klavye tuş takımı, hızlı internet dolaşma performansı ve 3G bağlantı özelliği ile e-posta ve mesajlaşma konularında kullanıcıların iş ve eğlence dünyasında rahatça hareket etmelerini sağlıyor. Motorola Droid 2 cep telefonunda Adobe Flash Player 10.1 ve Google Android 2.2 işletim sistemi bulunuyor.

"Geçtiğimiz ay Motorola Droid X Smartphone telefon modelimizi duyurduğumuzda Verizon Wireless kullanıcılarına Mobil Android kullanıcı deneyimi sunma konusundaki kararlılığımızı güçlendirmiş olduk," diyen Verizon Wireless Cep Telefonları Pazarlama ve Geliştirme Başkan Yardımcısı Jeffrey Dietel açıklamasını şöyle sürdürdü: "Motorola Droid cep telefonu Android işletim sistemine sahip olan ilk modelimizdi. Bu nedenle, bu ürünün devamını getiriyor olmak da bizim çok önemli. Motorola Droid 2 cep telefonu sadece Android serisini sürdürmekle kalmıyor aynı zamanda telefonseverlere Verizon Wireless'ın sunduğu özellikleri de sağlıyor."

Motorola yetkililerinden Bill Ogle'ın görüşleri ise şöyle: "Motorola Droid 2 cep telefonu ile Droid serisini bir adım öteye taşıyoruz. Müşterilerimizin görüşlerine kulak verdik ve Google Android 2.2 mol işletim sistemi ile şimdi daha güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz. Adobe Flash Player 10.1 ve 3G Mobile HotSpot özellikleri Motorola Droid 2 cep telefonu ile paylaşım işlemlerini bugüne kadar hiç olmadığı şekilde kolaylaştırıyor."

Motorola Droid 2 incelemesi & fiyatı
    Motorola Droid 2 cep telefonu 11 Ağustos tarihinden itibaren Verizon Wireless'ta satışa sunulmuş durumda. Telefonseverler Motorola Droid 2 akıllı cep telefonuna iki yıllık sözleşme ve sonradan geri ödemeli paket çerçevesinde 199 dolar fiyatla sahip olabilecekler.

2. avatar

harika telefon eline sağlık

Bu Sayfayı Paylaş