Motorola Citrus Özellikleri ve Resimleri

'Motorola' forumunda SeLeN tarafından 13 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Motorola Citrus Özellikleri ve Resimleri konusu Motorola Citrus Özellikleri - Motorola Citrus Cep Telefonu - Motorola Citrus Telefon Tanıtım - Motorola Citrus Telefonun Fiyatı - Motorola Citrus Teknik Bilgileri - Motorola Citrus Çıkış Tarihi

Motorola yeni Android cep telefonu Motorola Citrus'u duyurdu. Güçlü özelliklere sahip olan yeni Motorola Citrus cep telefonu göze hoş gelen tasarım çizgilerini çevre ve bütçe dostu bir yapıda sunuyor. Android işletim sistemiyle eksiksiz bir smartphone akıllı telefon deneyimi sunan Motorola Citrus çok temaslı kullanım özellikleriyle çok görevlilik işlevlerini bir arada sunuyor.

Her türlü dokunmatik kullanım özelliği ve yatay ya da dikey olarak kullanılabilen dijital Q klavyesi ile Motorola Citrus akıllı cep telefonu internet ve mesajlaşma işlemlerini kolay ve rahat hale getiriyor. Full HTML internet tarayıcısı web sayfalarında kişisel bilgisayar benzeri dolaşma imkanı sunarak Facebook ve YouTube uygulamalarının yanında Gmail ve Google Talk gibi servislerden yararlanma olanağı sağlıyor.

Google Android 2.1 (Éclair) işletim sistemine sahip olan Motorola Citrus smartphone akıllı cep telefonu çoklu görev işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. İster arkadaşlarınızla mesajlaşın, ister internette sörf yapın ve isterseniz müzik dinleyin. Motorola Citrus akıllı cep telefonu aynı anda birden fazla uygulama çalıştırma özelliğinin keyfini yaşamanıza olanak tanıyor.

Motorola Citrus akıllı cep telefonu
    BackTrack dokunmatik panel özelliğine sahip olan Motorola Citrus Android smartphone cep telefonu kullanıcıların web sitelerinde, ana ekranda, e-posta mesaj arşivinde ve şarkılarla diğer içeriklerde kolay ve rahat şekilde dolaşabilmelerini sağlıyor. Yedi farklı ana ekran paneli ile Motorola Citrus akıllı cep telefonu widget ve kısayollar ile kullanıcıların sık kullandıkları fonksiyonlara anında erişmelerini sağlıyor. Telefonseverler Android Software Market yazılım mağazasından indirecekleri çoğu ücretsiz uygulamalarla Motorola Citrus cep telefonunu tamamen kendi tercihlerine göre kişiselleştirip özelleştirebiliyorlar.

Motorola Citrus satış fiyatı & inceleme
    Android işletim sistemine sahip olan yeni ve tamamen dokunmatik özellikli Motorola Citrus akıllı cep telefonu 2010'un dördüncü çeyreği içerisinde Kuzey Amerika'da kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bu Sayfayı Paylaş