Mostafa Zamani Resmi-Mostafa Zamani resimleri...

'Sanatçı-Ünlü Resimleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Mostafa Zamani Resmi-Mostafa Zamani resimleri... konusu Mustafa Zamani kimdir, Mustafa Zamani resimleri Mustafa Zamani fotoğrafları

Mustafa Zamani (d. 21 Haziran 1982, Mazendaran, İran), İranlı aktör.

Üniversite eğitiminin ardından küçük rollerle televizyon dizilerinde rol aldı. İlk büyük rolünü Hz. Yusuf dizisinde almıştır.

Hz.Yusuf'un Hayatını Canlandırmıştır...

Mostafa Zamani.jpg Mostafa Zamani (1).png Mostafa Zamani (2).jpg Mostafa Zamani (3).jpeg Mostafa Zamani (4).jpeg Mostafa Zamani (5).jpeg Mostafa Zamani (6).jpg Mostafa Zamani (7).jpeg Mostafa Zamani (8).jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Temmuz 2015
  2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Temmuz 2015
  3. Google

Google Özel Üye

Eline sağlık paylaşım için teşekkürler

4. çok yakışıklı birisi çok beğeniyorum

5. çok değişik bir yüzü ve etkileyici gözleri var hz yusuf filminde oynatmaları iyi bir seçim olmuş

6. seni çoooooooooook seviyorum sana iki yıl boyunca sana aşktım

7. bence okadar güzel ve yakışıklı Allah onu sevdiklerine bağışlasın

8. Bende cok begeniyorum cok yakisikli

9. bende ona aşığım iki yıldır onu düşünüyorum hala etkisindeyim Allah onu bana bağışlasaydı keşke

10. bbbeeenndee oonnuu ççççoookkkk seeeeeeeeeevvvvvvvvvviiiiiiiiyyyyyyyyoooooooooorrrrrrrrrruuuuuuuummmmmmmm mustafa benimle evlenirmisin sana asikim hemde çok

11. allah herkese hz. yusuf rolünnü oynama şerefini vermez bunun değerini bil

12. abı fılmdekı ve gercektekı yuz ıfaden bayagı degısık.helal olsun ıffetın rollugu bır adama bu kadar mı yakısır ozellıkle annem senın en buyuk hayranlarından bırı. mostafa abı bencesen hep dını fılmlere rolluk yap . sana hayat yolunda basarılar yener aılesınden selamlar

13. mostafa zamaniyi cok ama cok seviyoyum keske onu yakindan gore bilsem nur yuzune gozel gozlerinebaka bilsem

14. Çok güzel bir rol devamını bekleriz

15. Mostafa zamani umarim gelicek hayatindada herdayim basarı olursun

Bu Sayfayı Paylaş