Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Karaburun İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Karaburun İzmir konusu Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Hakkında - Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Tanıtım - Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Resimleri - Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu İletişim

Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Mordoğan S.nihat Üzümcü İlköğretim Okulu İzmir Karaburun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mordoğan S.nihat Üzümcü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mordoğan S.nihat Üzümcü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mordoğan S.nihat Üzümcü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mordoğan S.nihat Üzümcü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe:
    Okulun Telefonu: 2327378256
    Okulun Faksı: 2327378256
    Okulun Adresi: MERKEZ MH.258 SK.NO:11
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İzmir Üçkuyular Ve Otogardan Minibüs Otobüsler Mevcut
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Mordoğan S. Nihat Üzümcü İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş